Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthatom el a...

Hogyan sajátíthatom el a Pyrokinézist?

Figyelt kérdés

Mást is várok:

Geokinézis

Aerokinézis

és a többi is jöhet :D


2011. aug. 3. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%
Az én kakim amikor kijön néha füstöl,még nem gyulladt meg :de ahol füst van ott tűz is lesz.
2011. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

Itt egy video:

http://www.youtube.com/watch?v=lQBj-RB6qK0


Mágia nem létezik, de lehet épiteni érdekes kütyüket. :D

Mondjuk nekem jöhetne jeges is (Cryokinesis) ami folyákony oxgént vagy valami hasonlot használna, vagy villámos. :D

2011. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
egyet mondjon meg vki akit nem érdekel és nem is hisz az ilyenekben mi a f@szért nézi ezt a részét a kérdéseknek.
2011. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"egyet mondjon meg vki akit nem érdekel és nem is hisz az ilyenekben mi a f@szért nézi ezt a részét a kérdéseknek."

-Nem találkoztál még retkes szarevőkkel?

2011. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 22:04!

Te meg szépen a böngésződ 'vissza' gombjával elmehetsz innen.

2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad. Vagyok!

Tessék bemutatok egyet! :D

2011. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Te kedves, nagyon okos észlény, aki csak fikázni tud mást, látom olvasni már nem tudsz, de elnézem. (Az már biztos nem fért bele az agyadba.)


"A pirokinézis szerintem nem a tűzidézésről szól, hiszen akkora energiát, ami ehhez kellene senki sem tud "termelni". Viszont jó kikapcsolódás, és jobban megismerhetjük Földünk elemeit."


Ha nem olvasod végig a hozzászólásomat, nem csoda hogy idiótaságokat írsz. Idézném még 1*: "jobban megismerhetjük Földünk elemeit." Ez az én véleményem, és nem a te agyadba szorult csekély kis tudás, miszerint akit érdekelnek az olyan dolgok, amiket te nagy ívben lesz.rsz, az már rögtön ilyen csiribú-csiribá tűzvarázslatokat csinál... Egyetlen szó jut rólad eszembe: balf.sz! Azok közül is a legrosszabb, aki mindent és mindenkit hülyének néz, mert a véleménye nem ugyanaz, mint neki... Csak szánni tudlak.

2011. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A Pyrokinézist nem tudom, de az aerokinézist fejleszteni meditációval, légzésgyakorlattal, füstölővel, a geokinézist pedig négy elem meditációval fejlesztheted
2011. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

[link]

Itt minden le van írva, ha tudsz angolul, akkor már neki is állhatsz!

2011. aug. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
A rendes válaszokat nagyon köszönöm! A többiek nek meg szeretném lemondani legnagyobb jószándékommal is csak s.ggnyalók!
2011. aug. 23. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!