Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthatom el a...

Hogyan sajátíthatom el a Pyrokinézist?

Figyelt kérdés

Mást is várok:

Geokinézis

Aerokinézis

és a többi is jöhet :D


2011. aug. 3. 12:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
gyújtsd fel magad, ha túléled elsajátítottad, ha nem akkor b@szhatod
2011. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

[link]


lentebb van, a "hajlítások"-nál. :) Van még itt sokminden.

2011. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ez a PSI labda olyan mint egy rasengan, csak az chakrából van, a PSI meg energiából. persze természetesen hülyék vagytok mert ilyenek nincsenek
2011. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ma 00:06


Aki nem tudja ezt 'megidézni' és még soha nem érezte, persze hogy a többit hülyézi le. Azért nem baj.

2011. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

jah, csak tudod eddig nem láttam, meg nem hallottam olyanról hogy valaki pyrokinézist használna, ha lenne is chakra vagy chi, vagy bármi energia ami a testünkben áramlik, azzal a büdös életben nem csinálsz tüzet, a tűzhöz magas hő és éghető anyag kell, a markodban meg nem fogod meggyúlladni

1. az oxigén nem éghető

2. ilyen magas hőt az emberi szervezet nem tud előállítani

2011. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
tegnap 15:21: Talán mert ilyenek nincsenek te agyhalott :) először menjél el az általánosba, aztán neveltesd meg magad, mert ha így folytatod az életed(hogy ilyenekben hiszel)kurv*ára elfogod ba*szni. vagy már elba*sztad, Azért nem baj.
2011. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Bocs, de már réges régen kijártam az általánost, érettségim is van, és egyetemre járok. Az agyammal az ég világon semmi gond nincs. Nem fogom neked elmagyarázni, hogy van, aki fogékonyabb erre az "erőre", mert akár fejen is állhatnék, akkor is céfolnád. Az életemet elcsesztem, de koránt sem az ilyenekkel. Ez egy hobbi-szerűség, amit -ha akad néha napján valami baromi sok időm- kicsit foglalkozok vele.

A pirokinézis szerintem nem a tűzidézésről szól, hiszen akkora energiát, ami ehhez kellene senki sem tud "termelni". Viszont jó kikapcsolódás, és jobban megismerhetjük Földünk elemeit.

2011. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
*cáfolnád
2011. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
találtam néhány oldalt és csak szólok a hő előállítható molekulák gyors mozgásával is vagyis ha fel tudom őket gyorsítani akkor az éghető anyag meggyullad
2011. aug. 5. 18:00
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
sok szerencsét, majd a youtubera rakj fel videót ahogy a kezedben meggyújtasz egy fadarabot a nem létező pyrokinézissel
2011. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!