Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehet levetetni a rontást?

Hol lehet levetetni a rontást?

Figyelt kérdés

Még csak 20 éves vagyok, de nagyon sok szenvedés ért már. Elvesztettem apukámat, aztán a nevelőapukámat, nem jön össze a suli, a munka. Emellett most a párkapcsolatom is kezd széthullani. Amúgy erősen hívő vagyok, de a sok sikertelenség miatt (ami már több éve tart), kezdek meginogni, amit nagyon nem szeretnék. Szombathelyi vagyok, nagyon szeretnék a közelben találni egy személyt, aki tényleg ezzel foglalkozik. És kb. mennyit szoktak ezért elkérni?

Köszönöm előre a válaszokat!


2011. jún. 19. 10:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem! És köszönöm! Szerintem a hitem elég erős volt eddig, és most van egy kis megingásom. Lehet, hogy más soha nem inog meg, de én igen. Tudom, hogy nem lehet erre fogni semmit, de ezt én így érzem. Erről sajnos nem tehetek. Lehet, hogy lemondok erről a dologról...
2011. jún. 19. 12:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak átkok, ezek léteznek de én igazából nem hiszek bennünk és ez csak jó. Ha én nem foglalkozok a betegségekkel és nem is gondolok rájuk akkor nem is vagyok beteg soha nincs semmi problémám. Egyszerűen csak szard le és ne gondolj rá, mond azt kit érdekel majd lesz valami. Amúgy meg biztos hogy lesz valami mert valaminek mindenképpen kell lennie.
2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jún. 19. 12:58
 14/17 tetris ***** válasza:

A hited erőt adhat ahhoz, hogy elviseld az élet megpróbáltatlásait. A sok szerencse éppúgy nem lehet tartós állapot, mint a sok szerencsétlenség.

Szerintem is jó ötlet, ha meggyújtasz egy fehér gyertyát, és hagyod leégni. Ha tényleg "rontás" van rajtad, akkor az megtisztíthat. EGy biztos. Ártani nem fog.

2011. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A rontás nem olyan, hogy csak úgy megjelenio, valakinek rád is kelletett tennie. Ez megtörtént? Ez nem olyan, hogy csak úgy, valaki te rád teszi, tàvolról és ismeretlenül.

Én rám, kb 5 igazi cigányátkot szórtak, mégis élek és nincs olyan, hogy ha lelépek az úttestre, azonnal megjelenik egy szálguldozó bolond.

Igaz, velem is történtek negatív események, nem egyszer volt pechszériám, de logikusan belegondoltam és mindenre meg van az ésszerü magyarázat. Igaz, ez nem vigasz, de mégis, gondolj csak bele: másnak még rosszabb a helyzete.

Minden embert nem lehet megátkozni, mégis sokan éheznek, mások meg vígan élik az életüket, pedig hidd el, a bankárokat többször is megátkozták. Azonnali rontás levétel nincs, vagy valami pajzs.

2011. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A rontás "nem válogat" ha nem hiszel benne akkor is elérte a célját a rosszakaród aki rád tette.Ne mondj le róla mindenképp vetesd le addig nem fog rendbejönni az életed.
2011. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Végül mennyiért vette le a rontàst valami hentes felesége a sarki boltban 70 ezer plusz àfàért?
2020. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!