Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehet levetetni a rontást?

Hol lehet levetetni a rontást?

Figyelt kérdés

Még csak 20 éves vagyok, de nagyon sok szenvedés ért már. Elvesztettem apukámat, aztán a nevelőapukámat, nem jön össze a suli, a munka. Emellett most a párkapcsolatom is kezd széthullani. Amúgy erősen hívő vagyok, de a sok sikertelenség miatt (ami már több éve tart), kezdek meginogni, amit nagyon nem szeretnék. Szombathelyi vagyok, nagyon szeretnék a közelben találni egy személyt, aki tényleg ezzel foglalkozik. És kb. mennyit szoktak ezért elkérni?

Köszönöm előre a válaszokat!


2011. jún. 19. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkozz pozitívan! Az többet ér,mintha sok pénzt fizetsz egy kuruzslónak! Ha azt mondja,hogy levette rólad a rontást,akkor gondolod,minden rendbe jön majd? Lehet,hogy a párkapcsolatod is az ilyen hiedelmek miatt megy tönkre.
2011. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondolkozom pozitívan már vagy 2 éve. Én tényleg mindent megtettem, amit csak lehet. Szerintem nem ezzel van gond.
2011. jún. 19. 10:56
 3/17 anonim ***** válasza:
De nem is a rontással.
2011. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kérlek aki tud az segítsen tényleg, mert ettől nekem nem lesz jobb. 4 éve nem akarom elhinni, hogy van ilyen, de most már el kell, hogy higgyem, mert nem látok más kiutat. Nem egyszerű balszerencsém van. Az elmúlt 1 évben még rosszabb lett. Mintha valaki csak azt akarná, hogy az élet minden területén szenvedjek. Higgyétek el én nem gy gondolkodtam eddig, de tényleg szeretném megpróbálni ezt is. És nem arra vágyom, hogy azt mondogassátok, hogy ez nem rontás, mert igazából még én sem vagyok biztos benne, de attól még megpróbálnám!
2011. jún. 19. 11:11
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
én 50 000ért leveszem a rontást.
2011. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia


Ne menj el "rontást levetetni" szerintem, mivel ilyen valószínűleg nem létezik, ha létezik is, nem hinném, hogy pont olyanhoz mennél, aki "le tudja venni". Csak átvágnának. Én 21 éves vagyok, igaz nem vagyok hívő, de engem is rengeteg szerencsétlenség ért már, nekem is volt egy olyan nehéz időszakom, ami neked most lehet. Most erről nem írok, felesleges. És elmondom hogy vészeltem át, és hogy élek most is. Megtanultam egy dolgot. Mégpedig ezt a szót használni: "leszarom, na és? nincs vége a világnak, nyugi". És ezt nem viccből mondom. Ugyanúgy vannak céljaim, sőt keményebben küzdök az életemért mint eddig, mégis ez a dolog, amit fentebb írtam, sokat segített. Olyan mintha belecsöppentem volna a békességbe, már nem veszek fel semmit. PErsze neked ez lehet nem válna be, meg lehet nem is jó tanács, de gondoltam leírom.

2011. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) Ez jól esett, köszi. Amúgy a párkapcsolatomban annyira nincs zűr, szerencsére. Csak egy kis nehéz időszak. Amit el akarok kerülni, hogy féltékeny legyek a páromra, mert neki minden összejön! :) Megpróbálok én is úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy lesz@rom! Talán igazatok lehet. Még nem adom fel! :D
2011. jún. 19. 12:09
 8/17 anonim ***** válasza:

"erosen hivo vagyok"

Ha valoban van egy igazi es eros hited, akkor nem fogsz soha elbizonytalanodni, mivel az igazi hited lesz az, ami erot ad ahhoz, hogy elviseld ezeket az eseteket, amik veled megtortentek!

Az egesz csaladomat elveszitettem, es szinte 2-3 evenkent mindig meghalt egy hozzatartozo, tehat az Edesanyam, az Edesapam, a neveloapam, az Ocsem es a gyermekem, s mind ez az utobbi 10 ev alatt tortent.

Amikor IGAZI es EROS hited van, akkor nem fogsz hallgatni a babonakra, es a magiara, mivel azok a tudatlansagrol szolnak, viszont TE tudatosan hiszel, es eros vagy!

2011. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 homo ludensz ***** válasza:
Megrontani csak azt lehet aki hisz benne,ahogyan meggyógyítani is. (mágiával (is) foglalkozom) tudom mit beszélek.Igaz én csak az emberek javára használom és mindig csak ha kérik. Ne légy te ebben partnere senkinek hogy valaki rosszat akar s te meg vevő vagy rá.
2011. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szűz Márja képet kiraksz az ajtód elé és egy fehér gyertyát meggyújtasz és oda rakod a kép elé. Ha nincs szél és a gyertya kialszik magától akkor az átok elszállt.
2011. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!