Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért csak egy hétre hatott a...

Miért csak egy hétre hatott a fiúra a szerelmi varázs? és az összekötés mikor fog hatni?

Figyelt kérdés

Szóval,csináltam egy szerelmi varázslatot egy fiúra mert nagyon -nagyon szeretem és nem tudok élni nélküle.. A varázs lényege hogy égetni kell benne egy papírt mindig amikor beszéltek..hosszú az egész ennyi a lényeg,és amíg égettem a borítékot egyre kedvesebb volt, ölelgetett,puszilgatott,egyfolytában hozzám szólt,odajött stb... és ezt csak a varázslattal lehet magyarázni!..

Viszont ahogy az egész elégett,egyszer csak másnapra bunkó lett:S

viszont rájöttem,hogy egy kis apróságot elrontottam a dologban ezért most újrakezdtem.. Vajon most sikerülhet és bevallja hogy szeret?(mert ez a lényege..)

plussz még csináltam szerelmi kötést is..(örökre szólót) ez már vajon éppen kezd hatni,vagy mikor teljesedik be?

Előre is köszi!


2011. máj. 19. 17:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Férjét? dehogyis..

17éves a srác:)

mi már voltunk együtt csak vége lett.. de én nagyon szeretem és nem fogadom el,szóval bevetek mindent.

2011. jún. 2. 13:15
 12/13 anonim válasza:

Szegény fiú....Még jó hogy nem szeret téged...Nem létezik ilyen varázs....

Egyetértek az első válaszoló első mondatával!

2011. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia én egyet tudok veled érteni hogy ha valakit szeretunk és nem kaphatjuk meg vagy már nem akar egyut leni velunk:)

én tudok egy más módszert de egy könyebb de nem tudom hogy hatásosabb e mert még nem próbáltam....de nekem is van egy ojan ilető aki nem kaphatok meg pedig nagyon szeretem....Na az én módszerem:Kellékek:

3 akármilyen színű gyertya

egy lap amire rávan írva az illető neve

és egy lap, amelyen a szándékod áll.


A lapot melyen az illető neve van, tépd össze kicsi darabokra, amelyen a szándékod áll, azt égesd el, majd a papírcafatokat és a port öntsd egybe egy kicsi tálba, majd miközben kiöntöd az ablakon, mond ezt:

Kérlek istenek, segítsetek szívem lakatjának törésében! Segítsetek, hogy teljesüljön!


Ezt megismételheted mindennap 1x, három napon keresztül, hogy a varázslat erősödjön. Ezek után csak várj, hogy mi történik. Ha nem sikerül, ismételj!

2011. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!