Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért csak egy hétre hatott a...

Miért csak egy hétre hatott a fiúra a szerelmi varázs? és az összekötés mikor fog hatni?

Figyelt kérdés

Szóval,csináltam egy szerelmi varázslatot egy fiúra mert nagyon -nagyon szeretem és nem tudok élni nélküle.. A varázs lényege hogy égetni kell benne egy papírt mindig amikor beszéltek..hosszú az egész ennyi a lényeg,és amíg égettem a borítékot egyre kedvesebb volt, ölelgetett,puszilgatott,egyfolytában hozzám szólt,odajött stb... és ezt csak a varázslattal lehet magyarázni!..

Viszont ahogy az egész elégett,egyszer csak másnapra bunkó lett:S

viszont rájöttem,hogy egy kis apróságot elrontottam a dologban ezért most újrakezdtem.. Vajon most sikerülhet és bevallja hogy szeret?(mert ez a lényege..)

plussz még csináltam szerelmi kötést is..(örökre szólót) ez már vajon éppen kezd hatni,vagy mikor teljesedik be?

Előre is köszi!


2011. máj. 19. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kezeltesd magad.


Volt egy jó napja és varászlat mi? A saját magad beetetése ilyen dolgokkal az egoizmus, az önsajnálat, és a kapzsiság legteteje.


Szerintem próbálj áttérni a józan eszedre és akkor összejöhet. Így meg ne csodálkozz hogy bolondnak tartanak.

2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Killgun ***** válasza:
Nem mondanád el,hogy kell ezeket csinálni?Valami oldal ahonnan tanulhatom(meg egyéb "varázslatokat"?Légyszíves érdekelnek ezek a dolgok :') Egyébként a szerelem maga a legerősebb varázslat...nem lehet befolyásolni csak látszólagosan. :(
2011. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Figyelj! Az egyetlen varázs, ami hathat rá, az te vagy. Azért a kötésért is csak te tehetsz. De amit csinálsz, az butaság. Nem csak azért, mert egy rituáléval nem fogsz tudni eredményt elérni (csak bevettél valamit egy könyvből, amin az írója meggazdagodott), hanem azért is, mert irányítani akarod más szabad akaratát.

Gondolj bele: ha rád akasztana felbonthatatlan kötést valaki, akit talán nem akarsz (csak mert ő nem tud élni nélküled és kész), mit szólnál? Aztán persze a kötés egy dolog: után a jönne, hogy "ránézett erre, azt is befolyásolom", "nem jön velem anyámékhoz ebédelni, arra is hatok"... Szerencsére az élet ennél jobb fej és nem hagyja, hogy a hóbortod szerint irányíts másokat. Ne vedd sértésnek, de téged nem érdekel a srác, csak azt akarod, hogy a tied legyen. Gondolkozz el ezeken...

2011. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem csak azt akarom,hogy az enyém legyen... nem ismertek,nem tudjátok mennyire szeretem,és hogy mi volt köztünk..


2.válaszoló leírok egyet:):

Ird le egy papírra a aszerelmed nevét,és rajzolj a név alá egy szívecskét., Ird eztis a papirra:

Kérlek,biztosíts afelől,hogy ez egy JÓ választás.


Hajtsd félbe a papírt , és tedd borítékba.

A borítékra írd rá: TITOK

Helyezd biztonságba.

Azon az éjszakán amikor beszéltél szerelmeddel vedd elő a borítékot,és nyisd ki egy gyertya fényénél.

Tartsd a borítékod a kezedben gondolj a szerelmedre,ahogy hozzád beszél.Ezután helyezd a boríték szegélyét a gyertya lángjához és hagyd égni egy kicsit..

Csináld ezt végig minden alkalommal amikor beszéltek.:)

Az utolsó égetésnél SEMMI ne maradjon a borítékból.

A következő napokban elmondja hogy szeret..

ha beteljesedik köszönd meg az égieknek.

2011. máj. 19. 18:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyem a kis szíved! Ha ismerlek, ha nem, ezek a módszerek nem működtek soha, és nem is fognak. Tegyél meg a srácért, amit tudsz itt a Földön, de ezzel csak becsapod magad. Egy kötést biztos erősítesz: a sajátodat, mert bízol a sikerben és jobban ragaszkodsz.

Szorítok neked, hogy légy boldog, komolyan mondom! :)

2011. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát ha komolyan mondod akkor köszi:)

meg remélem senki nem küld diliházba.. mert semmi bajom nincs csupán elvesztettem minden reményben és már nem tudok mit tenni..:\

2011. máj. 19. 19:06
 7/13 A kérdező kommentje:
reményem*
2011. máj. 19. 19:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötést nem szabad csinálni, még visszaüthet rád akár rosszul is. Ez nem játék. Úgyis úgy fog alakulni, ahogy alakulnia kell.
2011. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom felfogni, hogy jöhet ahoz valaki, hogy egy másik embert magához akarjon láncolni! Ha nem szeret téged akkor nem szeret téged! Majd találsz magadnak valakit aki fog! Ne vedd el a boldogság lehetőségét senkitől!!!!!!!!!!!
2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kicsi lány csak nem más férjét szeretnéd megkaparintani??? Mert azt semmi bűbájjal nem fogod elérni! :D Keress olyan pasit akit érdekelsz....
2011. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!