Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik a szerelmi kötés?

Hogyan működik a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, belebetegedtem abba,hogy van egy fiú akivel egy kis lépés hiányzott csupán,hogy minden rendben menjen, de nem keresett napokig,én írtam neki egy levelet, ezzel elrontottam mindent. Tudna valaki segíteni nekem, akár jóslás,vagy szerelmi kötés kapcsán. Szeretnék egy szerelmi kötést csinálni.
2011. ápr. 17. 21:58
1 2
 11/20 ramella válasza:
53%
A szerelmi kotés mukodik - de nagyon gondold meg, mielobb belevágnál! Nem tudtok majd egymastol szabadulni... Engemet naponta 4x csorget, hív, e-mailt ír a fiu, a szerelmi kotés elott ez nem volt, még a barátkozni sem akart. Már kicsit terhes számomra a viselkedése...ugyanis én már nem akarok tole semmit,csak sima barátságot-de a lelkem mélyén még mindig akarom ot. Szoval gondold meg alaposan! :-)
2011. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
0%

Azt remélem észrevette minden válaszoló hogy mindneki vagy ellene van, vagy óvra int. De senki sem írta le a "receptet"...

Én sem tudom hogyan lehetne kötni magamhoz azt a valakit akit szeretek, de ha lenne ilyen "varázslat" rájönnék hogy nem miattam kötődne hozzám, hanem csak a hókuszpókuszom miatt.

Mindemellett sokan mondtátok hogy működik a kötés, mégis tiltakoztok. De ha létezik ez az "átok" az okkal létezik.

2011. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

A szerelmi kötés leírását megtalálod a neten. Azt, hogy hogyan kell csinálni. Két megszemélyesített tárgyat, babát kötnek össze, stb...

Legtöbbször ez a menete. És hatékony!

De, ahogyan kedves utolsó írtad is, nem áldás, hanem ÁTOK.

Borzalmas hatásai vannak a szerelmi kötésnek.

Akkora szenvedést hoz, hogy elképzelhetetlen.

Valóban óva intek mindenkit ettől, ha egy ember megfogadja az ellenzők tanácsát, már megérte leírni.

Soha ne csináljátok!

2011. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
csak konkrét személyes tárgyaknál működik ez?vagy elég az ha vmikor nálam volt egy tárgy ami az övé azt is felhasználhatja az illető?csak kíváncsiság.:)
2011. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Győrfi Marianna ***** válasza:
15%

E KATEGÓRIA A SZERELMI RONTÁSOKHOZ TARTOZIK. EZEKET GONOSZ

ERŐK HOZZÁK LÉTRE ÉS MIVEL NEM TISZTA SZERETET ALAPÚ SZENVEDÉST OKOZNAK. MAGA A MÁGIA SZÓ IS ERŐT JELENT. AZ ERŐ EZ ESETBEN ROSSZ .

2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

segítek. remélem mindenkit felvilágosítok aki kommentel.

egyetlen hatalom létezik, az ember. finomíthatod ezt a harcművészetekben, tanulhatod mások manipulálását finomabb módokon, mindezeket tényekből tapasztalatokból kiindulva. valóban sötét dolgok ezek, de az igazi dolgokat úgyis csak az arra érdemesek tanulhatják meg. (gazdagnak született bankárok, politikusok a tömegek manipulációját, az én példámat levetítve: átlag ember max önvédelmet tanul, vagy valami hitvány dolgot amit harcművészeteknek csúfolnak.)

a te esetedben, ha természetesen közeledsz valakihez, akkor érhetsz el sikereket. illetve ha elég intelligens vagy, és érdekel is a téma, magadtól is rájöhetsz az emberi manipulálhatóságra. és persze elvileg találhatsz is irodalmat hozzá. de nem szerelmi kötés címszók alatt... :)

2011. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ne keverjük már a szerelmi kötést a szerelmi mágiával! Szerelmi kötést szinte minden utcasarkon csinálnak neked, szerelmi mágiát meg csak a legnagyobb mágusok, mint pl. Calipto
2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem volt elég hatásos az írásom -.-
2011. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

téged nem átvertek, szimplán hül.ye vagy... hihhetetlen...

de ne vegyél mérget rá hogy a "rengeteg embert" is átverték volna, lehet csupán olyan szerencsétlen mint te.

Calipto...

mennyi idős vagy? :D

2011. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

istenem de megy itt a rosszindulat...na nem mintha nem lenne igaza egy két embernek.:)

de viccen kívül hogyan lehet megbűvölni valakit?nem azért mert én szeretném hanem mert úgy érzem velem is ezt csinálták..,mik a tünetek?hogyan lehet elkülníteni az egészséges szerelemtől?

én is nagyon szeretek valakit már egy ideje de semmi reális dolgot nem tudnék mondani h miért szeretem az illetőt egyszerűen ott van az az érzés.ha meglátom ha rágondolok.pedig eleinte nem is kedveltem sőt gyűlöltem...

2011. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!