Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik a szerelmi kötés?

Hogyan működik a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, belebetegedtem abba,hogy van egy fiú akivel egy kis lépés hiányzott csupán,hogy minden rendben menjen, de nem keresett napokig,én írtam neki egy levelet, ezzel elrontottam mindent. Tudna valaki segíteni nekem, akár jóslás,vagy szerelmi kötés kapcsán. Szeretnék egy szerelmi kötést csinálni.
2011. ápr. 17. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Úgy működik mint a tvs betelefonálós gyógyítás! Sehogy, de van aki jól él belőle.
2011. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
ami nem megy azt nem kellene erőltetni.
2011. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Fogod a szerelmedet és leültök pulóvert kötni. AZ a lényeg, hogy egy sima, egy fordított! A simát te kötöd, a fordítottad ő. Lehetőleg szivecske minta legyen benne!
2011. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

ilyen nincs h kötés vagy ha igen gondolj már bele...a második jól írta szívügyeket nem lehet erőltetni.

eszembejutott egy film az a helyes pasi játszik benne nem tudom a címét.Az volt a lényege hogy találkozott az "ördöggel" egy helyes nőci személyében aki felajánlott neki iksz számú kívánságot.

Az egyik kívánsága az volt hogy együtt legyen azzal a lánnyal aki tetszett neki ami be is jött csakhogy! nem működött mert a csaj nem szerette meg hanem otthagyta vki másért.

Szóval...a lényeg h erőltetni nem lehet semmit.Erőszakkal senkit nem tudsz magadhoz láncolni de ha még is előbb vagy utóbb nagyon megszívod.:)így vagy úgy.

2011. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Eruthalion ***** válasza:
75%

Manapság igencsakfelkapott a szerelmi kötés téma.


Egy nehéz, a feketemágia alá tartozó szertartásról van szó, amely a célpont személyben leküzdhetetlen vágyakat kelt, kényszerérzetet, és egyfajta érzelem nélküli rögeszmés kötődést, alárendeltséget és ezekkel arra kényszeríti, hogy mindig a kiválasztott valakivel kell legyen. A szerelmi kötés áldozata érzelmileg nem kötődik, és tisztában van avval, hogy valami kényszerűség miatt vágyakozik, ettől súlyos mentális sérüléseket kaphat, hiszen próbál elszakadni, de nem megy, mert minél joban akar menekülni a hatás annál erősebb. Akár bele is lehet bolondulni. Nem csak a célszemély egyéniségének árthat az okkultizmus segítségével összeláncolt pár tagjának, hanem mindkét félnek, hiszen amíg nem történik meg a feloldás, addig a kényszerítő is némileg kötve van, és a kényszerített sem szál le róla.


az elme megbéklyózása nem megoldás szerelmi problémákra, csupán mentális és asztrális kényszerítés, igazi érzelmeket nem hoz felszínre.

2011. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Működik a szerelmi kötés, úgy, ahogy leírják, összeköt azzal, akivel akarod.

Sajnos!

Mert nem szerelmet hoz létre, csak egy beteges függőséget. Olyan beteges függőséget, amiből nagyon nehéz kijönni. Lehet, hogy az illető el akarna szakadni tőled, de nem tud, ezért meggyűlöl, szenved, de veled marad. Lelki betegségek alakulhatnak ki, öngyilkossági késztetés, fulladás érzet, depresszió.

Ha valaki olyan lelketlen, és nem számít neki, hogy a társa hogy érzi magát a kapcsolatban, csak az számít, hogy maga mellett tartsa, arra az embere nem tudok mit mondani...

Egy biztos, nem szereti azt, akire a kötést kéri, mert ha szeretné, akkor meghagyná a szabadságát.

Nagyon durva kényszerítés, és nagyon fogtok szenvedni, te is és a társad is, ha megcsináltatod.

Hallgass arra, aki azt mondja, hogy NE tedd, mert jót akar.

Ha egymásnak vagytok rendelve, akkor együtt lesztek, ha nem, akkor pedig nem, és ezt el kell fogadni.

2011. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
59%
tegnap 23:29 amire te gondolsz az a bájkeverő című film, érdemes megnézni, én amúgy nagyon szeretem! Lényegében a pasi mindig azt kapja amit kért de sose úgy sül el ahogy kellene! De a vége mégis jó a filmnek kívánság nélkül is:D
2011. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
igen elgondolkodtató a film vége és azt hiszem passzol a témához :):P
2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Győrfi Marianna ***** válasza:
27%

Kedves kérdező ne akarj senkit a szabad akaratában akadályozni, mert az fekete mágia. Minden ilyen hatást természetfeletti ez esetben gonosz lény hoz létre. Van olyan

aki saját erejéből hajt végre ilyet kérdés hogy ilyen erővel

született vagy kapta. Súlyos károsodást okozhat.Meggyógyít

ebből ha imádkozol és a belső szeretetre gondolsz.

2011. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Walter_Dornberger válasza:
31%
Ne is gondolj ilyenre, inkább bízz mindent Istenre, mert ez a visszájára fordul és a szerelmi kötés rabszolgasággá válik!
2011. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!