Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van Mennyország?

Van Mennyország?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Talán. De nem olyan ,ahogy a reneszánsz festők megálmodták! 21 gram. Szóval ahova a lelked kerül azt akár nevezhetjük Menyországnak vagy Nirvánának (Nir=nincs vana=pörgés). Szerintem a menyország olyan ,mint egy tiszta meditáció,de nem tarthat örökké!
2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
*gramm
2011. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
50%
Egy olyan helyre gondolsz,ahol olyan jó csajok vannak,akik csak engem akarnak és senki mást?Ilyen hely nincs,szóval mennyország sincs...:/
2011. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
57%
Egy bizonyos értelemben biztos van a hívők lelkében, de olyan értelemben, hogy felhőkön hárfázó angyalos mennyország olyanra nincs sok lehetőség.
2011. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%

nem egy hely és egy idő(tartam) - mert végtelen és örök Isten országa - inkább jó szó,

állapot, amit el lehet érni, megtalálni

Jézus mondja, mikor kérdezik:

"mikor jő el az Isten országa, felele nékik és monda:

Az Isten országa nem szemmel láthatólag jő el.

Sem azt nem mondják: Ímé itt, vagy: Ímé amott van; mert ímé az Isten országa ti bennetek van.

(Lk.17,20-21)

2011. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
70%

Van.

Oktoberfestnek hívják.

2011. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%
Van. Magadnak teremted, ha akarod.
2011. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
52%

"Kell ott fenn egy ország..."

Én hiszem, hogy van. Kell, hogy legyen...

2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
43%
Ha mennyország van,pokolnak is kell lennie...
2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%

Persze, van Menny, sőt, Pokol is. Hiszen a Föld lapos, felül van a Menny, és alul a Pokol, ezt mindenki tudja :)


Na de félretéve a szenyózást, én személy szerint nem hiszek benne, mivel túl önző dolog (szerintem) hinni abban, hogy (f)elkerülsz egy helyre, ahol csak jó emberek vannak, stb. Én tanultam fizikából az anyagmegmaradás törvényét, és tudom, hogy miután eltemettek, a testem lebomlik, táptalajul szolgálva egy új élet létrejöttében. Minek Menny, ha egy ilyen Földi csodának a részese lehetsz?

2011. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!