Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen a Mennyors...

Alex22 kérdése:

Szerintetek, milyen a Mennyország?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Kapaszkodj meg: nincs Mennyország.
2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem egy helyszín, az biztos, inkább egy olyan tudatállapot, amiben a mindenség tudása a tied a teljes örömben és boldogságban, vagyis a tiszta szeretetben. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a Mennyország kérdése teljesen relatív és személyre szabott... Talán az a hely/állapot, ahol/amiben teljesen boldog és kiteljesedett vagy?
2010. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2%

szerintem nincs olyan hogy mennyország, legalábbis bibliai értelemben biztos hogy nincs, mert nem hiszek istenben.

abban hiszek, hogy itt a földön mindenkinek lehetősége van rá, hogy megteremtse a saját mennyországát, ahol aztán boldogságban élhet, ez pedig mindenkinek más, valaki szerető családot akar, valaki meg sok pénzt, (én utóbbiba tartozom) valaki meg egészen mást..

aztán van aki kihasználja a lehetőséget, van aki meg nem. remélem nekem menni fog. :)

19L

2010. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Régen egy pap mondta nekem:

A Mennyország nem egy hely, hanem az az Istennel levő állapot, amikor rátalálsz a teljes boldogságra, érzed, hogy mindened megvan.


Így a pokol is ennek az ellenkezője:

Az Isten nélküli állapot.


Szerintem hihetsz neki ^^

2010. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Én sík unalmas helynek tudom csak elképzelni.
2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Senki sem használ Windowst
2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én meg azt mondom bizony létezik a Menny. Már vagy kiskorom óta hiszem, hogy létezik a Menny és amióta hiszek Isten -ben azóta több információm van a mennyről. Nem rég óta keresek neten bizonyítékot arra, hogy a Menny valóságos. Mert tudjátok a neten bármit megtaláltok. Mert a biblia szerint Jézus mondta: aki keres az talál. Sok mindent találtam, legfőbbképpen olyan emberekről, akiknek Isten megmutatta a Mennyet. Ahogy megnéztem a megtörtént esetek időpontjait, egyik se egyezik, mert párnak a története egyforma és mégse. Megosztom veletek ezeket:

EZEKEN A LINKEKEN:

[link]


[link]


EGY OLYAN ELŐADÁST TALÁLTOK, AMELYEN EGY FICKÓ (JESSE DUPLANTIS) A MENNYORSZÁGRÓL BESZÉL MERT OTT JÁRT .

Az 1. linken (videón) Jesse az életéről beszél és egy pár megtörtént látomásáról és utána a Mennyországban való utazásáról.(az előadás módja nem unalmas legfőbb képpen a 2.) A 2. linken (videón) Jesse az életéről beszél, hogy milyen volt és milyen lett. (röv: Jesse Duplantis a 70'-es és 80'-as évek közepén egy híres rocksztár volt)

Amikor én elsőnek néztem meg, már az eleje felé kikapcsoltam (Milyen Isten, mi van Jézussal, mi az ige, mi a franc az a üdvösség KIT ÉRDEKEL!! - ezeket mondtam gondolatomban) Vagy 5x megpróbáltam nézni, de annyira nem érdekeltek azok a dolgok, amikről az ürge papolt, hogy mindig eleje felé kikapcsoltam. Aztán összeszedtem erőmet és 6-jára végignéztem mindkettőt és megérte. Lehet, hogy páran így fogtok hozzá állni mint én. DE ne ítéljetek elhamarkodottan. Ha egy bizonyítékot akartok megnézni, akkor érdemes teljesen végignézni és aztán ítélni el a látottakat, hallottakat, mert ez egy bölcs döntés.

Még egy pár linket be rakok, amik bizonyítsák a menny létezését.

EZEN A LINKEN:

[link]

CIKKEKET TALÁLSZ, AMIK UGYANÚGY EMBEREKRŐL SZÓL, AKIK A MENYBE JÁRTAK.


EZEN A LINKEN: [link]

IS MENNY-RŐL ÉS MÉG A POKOLRÓL IS TALÁLTOK OLYAN CIKKEKET, AKIK MENNYBEN VAGY A POKOLBAN JÁRTAK.

Az oldalon "Az Örökéletben" menüben találjátok a cikkeket.


Akit tényleg érdekel vagy hajt a kiváncsiság, hogy létezik-e vagy milyen a Menny, ajánlom, hogy nézze meg a linkeken található infókat.

2010. júl. 27. 16:46
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem rohadt unalmas. minden csupa arany meg rózsaszín, tele van szentekkel, nem lehet egy jót inni tiszta nyál az egész.

a pokolban vannak a haverok és szól a roc n' roll juhhúúúúúú:D

2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

honan tudod, hogy olyan a pokol, valaki mondta neked.

Én is régen úgy hittem, hogy a pokol egy nyugis hely, azt hittem, hogy ott csak sötétség van, az ég be van borulva, folytonos viharok és azt gondoltam, hogyha valaki elér egy szintet, akkor felmehet a mennybe. De nem így van. Szívesen ide raknám azokat a bizonyítékokat, amik a pokolról szólnak. Az a lényeg, hogy a pokol rosszabb, De az biztos, hogy nem olyan amilyen a SÁTÁNKA filmben látható volt. Ajánlom neked haver, hogy nézd meg az előbbi kommentemet. Szívesen raknék ide bizonyítékokat a pokolról, de nem akarlak rémizgetni vele. És a meny nem olyan amilyennek gondolod. Régen én is azt hittem, hogy a menny tele van csupa öreggel, meg egy pár fiatallal(Ideért, akik öngyilkosok,meg balesetet szenvedtek.) A Menny egy bolygó, nagyobb mint a mi bolygónk, van rajta egy hatalmas város, sok fák, virágok fűk minden friss buja és zöld. Az emberek ott fiatal testet kapnak, legfőbbképpen az idősek, örök életük, van az embereknek, itt találhatók az angyalok. (pl, ha egy rokkant felmegy a menybe pl egy lábú görbe hátu: ott Isten visszadja a lábát és az egyenes hátat)Ez az hely ahol a Mindenható Isten otthona és menny királya Mihály angyal (Más nevén Jézus)stb. Több infót az előző kommentembe találod. Ajánlom neked a 2. linket. Azt nézd meg. Az elején Jesse Duplantis (70-80 - as években híres rock sztár volt) elmeséli életét milyen volt és mitől változott meg (az előadás módja nagyon jó /nevetni lehet rajta/) és utána rátér a mennyországba való utazására.

2010. júl. 28. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!