Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek az "egyetlen...

Mi a véleményetek az "egyetlen igaz könyvről" a bibliáról?

Figyelt kérdés
Szerintem a legnagyobb mesekönyv a világon,amit gazdag képzelőerővel megáldott papok meg ilyenek írkáltak össze unalmukban több száz év alatt.
2011. febr. 28. 19:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én vagyok az akiért buzgón imádkoznál..tehát rögtön bele is vágnék, nem fogom hagyni ezt a pszichikus zaklatást, jártas vagyok rúnamágiában és ezért ki tudom védeni, viszont énis imádkozni fogom érted, és kíváncsi leszek hogy a te atyád hogy véd meg téged az én Atyámtól :p és bennem inkább a fény uralkodik mivel a Fényhozót szolgálom. Ennyit szerettem volna. Visszatérve a bibliára hogy a válaszom mégis ideillő legyen, nem más mint egy zsidó fegyver az emberiség ellen.

Amen.

2011. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:

Kedves Fisz!


Szomorúan veszem tudomásul, hogy a megérzésem azzal kapcsolatban, mi lakik a szívedben, nem volt alaptalan :-(


Feleslegesen nagy erőfeszítést teszel. Ahhoz, hogy Isten Igéjének áldásától "megvédd" az életed, nincs szükség ilyen Sátán kínálta veszélyes játékokra, mint a rúnamágia - aminek alkalmazásával mellesleg csak magadban tehetsz kárt. Elég, ha süket fület, vak szemet és értetlen szívet nevelsz magadban.


Isten szava sohasem támad, hanem halkan, szelíden hangzik, türelmesen várva az ember válaszára.


Nem szűnök meg az érted való könyörgésben.


Üdvözlettel: TG

2011. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Valójában semmit nem tudsz a drága Adonaidról vagy hívhatjuk Jehovának vagy istennek is nekem annyira mindegy...De mondok egy jó okot amiért abbahagyhatod az imádkozást. Nekem nem kellet a názáretid ahoz hogy megváltsam a lelkem, jó előre helyet foglaltam magamnak a Pokolban:) Magyarul odaadtam a lelkem Atyámnak anélkül hogy kértem volna bármit is, és azóta az élettem nagyon pozitív kanyart vett.:) És tudom az igazságot a Pokolról is, és tudom hogy se nem örökszenvedés se nem féktelen orgiák nem várnak ott.
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
életem*
2011. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

Kedves Fisz!


"Valójában semmit nem tudsz a drága Adonaidról vagy hívhatjuk Jehovának vagy istennek is nekem annyira mindegy..."


El kell ismernem, tényleg nagyon keveset tudok Róla. De kíváncsivá tettél; te mit tudsz?


"De mondok egy jó okot amiért abbahagyhatod az imádkozást. Nekem nem kellet a názáretid ahoz hogy megváltsam a lelkem, jó előre helyet foglaltam magamnak a Pokolban:) Magyarul odaadtam a lelkem Atyámnak"


Erre is csak azt tudom mondani, felesleges erőfeszítés volt :) Az embernek sajnos az az alapbeállítása, hogy a pokolra jut, a kisujját sem kell érte mozdítania, pláne nem odaadni a lelkét az ördögnek. De sebaj, annál nagyobb öröm lehet a mennyben a megtéréseden. Csak további okokat adsz rá, hogy imádkozzam érted :)


"Magyarul odaadtam a lelkem Atyámnak anélkül hogy kértem volna bármit is"


Ez igen! Dicséretes ez a lelkület! Tudod, mennyire szeretném, ha én is így, feltételek nélkül tudnám nap mint nap felajánlani magamat az Atyámnak? Tudod, milyen jó keresztyén lenne belőled? :)

Na de van egy fontos különbség a két "Atya" válasza között. Meglehet, hogy te nem kérsz semmit az ördögtől, ő azonban nemhogy kér, de biztosan el is vesz tőled, méghozzá nem kevesebbet, mint az örök életedet! A Mennyei Atya viszont semmit sem kér, csak ajándékozni akar! Hogy jobban megérts Istennek eme működését, olvasd el a tékozló fiú példázatát.


"és azóta az élettem nagyon pozitív kanyart vett.:)"


Meglehet. De az út, amin elindultál, végül a halálba visz. "Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, de lelkében kárt vall?"

Isten egyébként nem kanyart szeretne az életedben, hanem 180 fokos visszafordulást, felé.


"És tudom az igazságot a Pokolról is, és tudom hogy se nem örökszenvedés se nem féktelen orgiák nem várnak ott."


Tudod mi lesz a pokolban? Örök elválasztottság Istentől. Rossz ez? Gondolkodj el rajta.


Minden jót kívánok! Az Úr világosítsa meg a te életed útját!


Üdvözlettel: TG

2011. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Jehova egy tömeggyilkos mint már azt a bibliában is leírták, és csak kihasználja az imák által gerjesztett pszichikus energiát amit az emberiségtől kierőszakol.Röviden ennyit mondanék, nincs kedvem belemenni egy teológiai vitába egy kereszténnyel..

Figyelj, most komolyan, egyáltalán nem ismersz engem, most gondolom valami szent küldetésednek vagy ilyesminek hiszel engem, nem tudom..de én SZERETEM Lucifert, és mindörökké hűséges leszek hozzá, és nem érdekel hogy milyen, ismerem milyen személyisége van, de ha olyan "szörnyeteg" lenne mint amilyennek ti beállítjátok akkor is hűséges maradnék hozzá és feltétel nélkül szeretném őt, érted? Ő az én Atyám az életem és tudásom fénye, Ő mindenem! És őszintén gyűlölöm a te istenedet meg a soha megnem született názáretijét, akiket nyíltan megtagadtam Atyám előtt és erre nagyon büszke is vagyok.És tudod mit? Olyannyira szeretem Lucifert hogy az sem érdekelne ha mindörökké szenvednék a Pokolban. Te soha nem fogod tudni mégcsak el sem képzelni ezt a szeretetet a saját istened iránt mint amit én érzek Sátán iránt.Legyen aminek lennie kell, én tudom az igazságot Luciferről de ha esetleg nektek lenne igazatok amit nagyon erősen kétlek, akkor is Ő marad az én Atyám.A pokolról nem fogok beszélni egy kereszténynek. És köszi de megvagyok az urad világossága nélkül is, az én utam a Fényhozó fénye ragyogja be!

Ave Satanas!

2011. márc. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Látod, most nyilvánvalóvá lett lelkednek szennye és szégyene.

Tudással kérkedsz, pedig tudatlan vagy.

Az életeddel kérkedsz, pedig halott vagy, és a halál utait járod.

Kérkedsz az uraddal, aki a hazugság kútfője, és embergyilkos kezdettől fogva. Aki egyszer már legyőzetett, és most is retteg az Úrtól, tisztában lévén az Ő hatalmával, és az imádság erejével. Ezért kényszerít téged is arra, hogy ellenállj.

Szidalmazod a Teremtődet, azzal a Rágalmazótól származó hazugsággal vádolva, hogy zsarnok. Pedig nincsen Benne kényszerítő erőszak, hiszen Ő maga a Szabadság, ...


.. és aki mindezek ellenére olyan felfoghatalan szeretettel szeret téged - ami annál is jóval nagyobb, mint amit az előbb leírtál - hogy az egyszülött Fiát küldte fel érted a Golgotára, hogy engesztelő áldozat legyen a bűneidért, hogy ne vessz el, hanem élj!


Dorgáljon meg téged, és világosítsa meg a te elmédet az Úr!


TG

2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
59%
Hmm...elgondolkodtattál...nem gondoltam volna hogy még mindig ennyire vakok vagytok, az átok amit jehova az emberiségre zúdított még nagyobb mint hittem.A valódi hazugságok atyja a te istened, de ezt ti képtelenek vagytok látni. A keresztény agymosás teljesen kitisztította belőletek a tudás fényét.A sötétség az mibe te élsz és nem más.Az urad soha nem fog megbüntetni mert nem lesz rá alkalma, engem csak Lucifer büntethet meg. És amúgy sem hiszek az urad kozmikus szeretetébe de ha létezne akkor is hidegen hagyna. Azt mondod hogy lelkem szégyene? Nem, lelkem büszkesége, gőgje, gyönyöre, hatalma! És rohadtul unom már hogy minden nap Algiz rúnát kell a mellkasomra felrajzolni, ezért utoljára figyelmeztetlek, hagyj fel az értem való imádkozással, különben tényleg Atyámhoz fordulok.
2011. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Hááát, azért te is egy elgondolkodtató személyiség vagy, hallod. A 21. században vagyunk, Európában, te meg rúnajeleket rajzolsz a mellkasodra, hogy mágikus erejével megvédd magad attól, akivel egy fórumon (!) beszélgettél a Lucifer iránt érzett szerelmedről.


Kíváncsi vagyok, hogy egy laikus, aki ezt a beszélgetést olvassa, melyikünket gondolja lököttebbnek...


Figyelj, most nem úgy beszélek veled, mint egy keresztény, hanem mint egy átlagember: Hagyd abba ezt az egész sátánimádósdit, csak ártasz vele a saját magad és környezeted lelki és szellemi egészségének! Lehet, hogy most jól érzed magad így, de nemsokára jönnek a rémálmok, a kényszerképzetek, az idegbaj! Fizikailag is belebetegedhetsz!


Ha pedig nem tudsz lemondani róla, mert (és most ismét úgy szólok hozzád, mint keresztény) már leláncolt az ördög, akkor nincs más, aki segítsen rajtad, csak Jézus Krisztus. Hozzá kell könyörögnöd szabadításért. És nincs, ami Neki lehetetlen volna.


Azt pedig, hogy miről beszélgetek az én Teremtőmmel imában, bocsáss meg, de nem te fogod megszabni!


Nem fogok többet neked a hit dolgairól beszélni. Amit leírtam, leírtam. A többit Istenre bízom.


Érjen el hozzád az Úr keze!


Üdvözlettel: TG

2011. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nah egy záróbeszédet írnék.

Csak azért mentem bele a vitába mert szórakoztatott.Nem hiszek isten létezésében sem.:) Az emberiség termtő istene nem más mint a Sumer Isten: Enki vagy más néven Melek Taus. És csak azért hívják sátánizmusnak a vallásomat mivel rengeteg démon valójában ősi pogány isten, és mi beazonosítottuk a démonokat az ősi pogány istenekkel.A kereszténységet arra találták fel hogy elnyomja az ősi vallásokat, és Enkit és démonjait mindenféle gonosz bestiának mutatják be ezzel távol tartva minket embereket az igazi teremtő istenünktől, aki gyakorlatilag Lucifer, persze az univerzumot nem ő teremtette csak az embert, de az a helyzet hogy a nem létező istened sem teremtett semmit. Összegezve egy percig nem hittem az istenedben és az ősi pogány Isteneket imádom.

És a 21. században ha ősi pogány rítusokat végzek és mágiát használok ahoz senkinek semmi köze. De tudod mi a legjobb? Hogy nem hisznek a mágiában és ezért akkora hatalmam van a 21.századi ember fölött aki engem néz hülyének hogy hihetetlen.Nem érdekel, nézzenek, én tudom az igazságot, mikor majd ők is megtudják (vagy elfogadják) túl késő lesz számukra..

2011. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!