Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a könyvről: Rhonda Byrne-a titok?

Figyelt kérdés
Igaz, nem igaz, hisztek benne, nem hisztek ilyesmi
2011. júl. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Elég Rhonda..
2011. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
En megvettem es nagyon megbantam.Kivül szep,belöl ronda,sok port vertek fel körülötte,Becsben elek.Nem tudom olvastad -e,az egesz a pozitiv gondolkodasrol szol,több esettel,konkret semmi.Ha valami ertelmesebbet akarsz olvasni,vedd meg a Jose Silva-Agykontroll könyvet,igazan jol,ertelmesen le van benne minden irva,igaz nem szep csomagolas(nekem eleg regi a könyv),de a lenyeg a fontos,ha erdekel.
2011. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Jó könyv, kicsit amerikai a stílusa, de érdemes elolvasni. Nekem az erő jobban tetszett. Jók a példák és az idézetek, látszik, hogy dolgozott rajta.
2011. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
gagyi. egy jó elmélet amerikanizált, agymosó, tévedésekkel teli pénzkicsaló változata
2011. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Az amerikaiaknak nagyon tetszett, mert nekik más a stílusuk. Egy amerikaihoz máshogy kell eljuttatni egy üzenetet. (Sikeresebbek is.) Nincs ezzel semmi gond, ettől még a könyv nem rossz. Nekünk itt a jó öreg Balogh Béla. Ezt a pénzkicsalást nem értem a könyvel kapcsolatba, hisz nincs 5000Ft, ráadásul bárhonnan letölthető.
2011. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Sok könyvet kiolvastam,de ez semmit nem er.
2011. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

"Sok könyvet kiolvastam,de ez semmit nem er."


Pontosan mit vártál tőle?

2011. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
40%
Hát, látom az előttem szóló emberek komijait, és totálisan nem értek egyet vele.^^' Amióta a könyv megvan leadtam 15 kilót, és boldog életet élek. Ez a bibliám, és most gyakorolom a Silva-féle agykontrollt. A negatív bejegyzésekhez annyit: nem lehet mindenki sikeres az életében.:D
2011. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó: Ezt mind a könyv elolvasása nélkül is ugyan úgy elérhetted volna. :)
2011. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:02


Nem biztos, hogy elérhette volna az olvasás nélkül.

A könyvek lényege általában, hogy elindítsanak egy gondolatot. Tanulmányoztam régi buddhista szerzetesek megvilágosodásait és egész furcsa váratlan, egyszerűnek tűnő dolgok vezették rá őket az igazságra. A Newton almája egy jó példa erre.

Nekem inkább Az Erő (második) segített, és röviden leírom hogyan.

Alapvetően elég könnyen és sikeresen alakult az életem, szakmailag és a magánéletben is. Igazán nagy traumák nem értek, ellenben rengeteg utazás, értelmes szabadidőtöltés és rengeteg más jó dolog ért. Ennek a következménye az lett, hogy nagyon maximalista lettem és apró dolgok kizökkentettek. Sőt szinte néha bűntudatom volt, hogy könnyen jön pénz stb.

Az erő engem arra ébresztet rá, hogy a hála nagyon fontos az életben. Megtanultam, hogy a legapróbb pozitív dolgokért is hálásnak kell lenni, ebből következik, hogy az apró rossz dolgokban is elkezdtem felfedezni a pozitívumot. Ráadásul nem következik be, hogy a jólét eltorzítja a személyiséget.

Teljesen felesleges és értelmetlen dolog könyveket összehasonlítani, én rengeteget olvasok, de még túl rossz könyv nem került a kezembe. A könyvnek alapvető pozitív üzenete van és aki ezt nem értékeli, azt még belül olyan negatív dolgok fertőzik, mint pl.: az irigység.

2011. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!