Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a könyvről: Rhonda Byrne-a titok?

Figyelt kérdés
Igaz, nem igaz, hisztek benne, nem hisztek ilyesmi
2011. júl. 14. 17:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
22:50 vagyok: Sokszor rá kell vezetni az embereket valamire, hogy észrevegyék azt, amit átlagosan nem. Az egész könyv arról szól, ha pozitívan állsz hozzá, minden helyzetből könnyebben kerülsz ki, több esélyed van bármiben. Ezt nem minden ember veszi észre, sőt, ahogy az idézet mondja: Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást. Szóval nem mindig vesszük észre, és ez a könyv rásegít arra, hogy hol keressük a hibát a gondolkodásunkban, ha van (:
2011. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha hisztek benne ha nem mindenképpen igazatok van :-)
2011. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az első kommenteket olvastam el. Akik azt írják, hogy gagyi, semmit sem ér, meg csak pénz szedés az egész, azoknak üzenem, hogy attól még, hogy megveszed a könyvet, nem fog megváltozni az életed. Hanem ha elfogadod azt, amit benne írnak, s kipróbálod. Ráadásul ezt nem Rhonda találta ki. A vonzás törvénye már a kezdetektől létezett, s utalásokat is felfedeztek régmúltunkból, sőt nem csak utalásokat, hanem rájöttek, hogy ezt elődeink tudták, és fel is tudták használni. Bizonyított tény, akármi akármit is mond, hogy az agynak elektromos sugárzásai vannak, amik mérhetők, sőt a szívnek is van, ami még erősebb. Az ember bármit elérhet. Persze a hozzáállás is számít, hogy hogy állunk a dologhoz, és hogy állunk az élethez.

De végsősoron engem senki sem érdekel, aki azt mondja, hogy nem működik, mindenkit leszarok, az a lényeg, hogy nekem működik, én tudom, hogy működik, én tapasztalom hogy működik, és ez csak is nekem jó (meg akiknek megosztom, és akiknek segítek, olyanoknak persze, akik elfogadják). Szóval aki nem hisz benne, én leszarom, éljen úgy, ahogy tud, mindenesetre nekem már rengeteg minden megváltozott, mióta sikerült megtanulnom használni a titkot.

2013. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!