Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen mágia?

Létezik ilyen mágia?

Figyelt kérdés

szóval arra gondolok hogy plüss, műanyag játékokat,állatokat úgy elvarázsolni..!? hogy beszéljen meg mozogjon,ha van ilyen mágia(nem valószínű)vagy valami akkor leírnátok :)


nem lenne rossz beszélnének hozzád a játékok,dísztárgyak..


2011. febr. 24. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mágia nagyonis létezik, több éve foglalkozom okkultizmussal és szerintem nem lehetséges hogy kommunikálj játékokkal. Valamelyik válasz írója említett háborúkat ahol használtak mágiát de nem tudott példát felhozni, íme néhány:a legutóbbi a második világháborúban a náci SS nagyon mélyen benne volt az okkult tudományokban (erre rengeteg bizonyíték van nézzetek utána), kicsit korábban a templomos lovagok is használtak mágiát az emberiség igaz istene Enki/Melek1Taus/Lucifer nevében de őket hamar eltörölte az inkvizíció...még korábban az ókorban az emberiség igaz istenei aranykorában szinte minden nép használt mágiát (pl:sumerok, egyiptomiak, atlantisziak, lemúriaiak stb.) és az utolsó válasz írójával nem értek egyet az istenével kapcsolatban, hiszen "isten" azaz jehova vagy adonai ha nagyon részletesek akarunk lenni mindig is egy eszköz volt a mágia és az igaz istenek eltörlésére.
2011. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előző vok csak kijavítom magam:)

Melek'Taus*

2011. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
humor kategóriába kéne rakni szerintem... :DD
2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már megbocsájts de.. Magamban a legfelsőbb szinteken hiszek. Ha nem hinnék akkor semmit sem érnék el. Az embereket keresgetem.. bírom a társaságot és rendező ként embereket fogok irányítani is.


Istenben meg nem nagyon hiszek. A filozófuokat nagyon tisztelem de istenben nem hiszek.


Amúgy meg: "Ha nem lenne mágia miért foglalkoznának vele az emberek?"

Fúú te.. belegondoltál már mennyi hüjeséggel foglalkoznak az emberek?

pl: Ha valakinek a hold a csillagképében áll stb ezek szerint megmondják az ember természetét. HA valaki velem egyidőben születik, de őt rosszul nevelik, elhanyagolják, kiutálják a haverjai, szerintem az teljesen más ember lesz.

2011. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amíg van kereslet, lesz kínálat, ennyi. A kuruzslásból jól meg lehet élni, egyesek még a tv-be is bekerülhetnek x ft+áfáért gyógyítanak, a másik fél meg annyira hisz benne, hogy "meggyógyul" azaz bebeszéli magának.


Ajánlok egy filmet: [link]

2011. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!