Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik barátság-"kötési" mágia?

Létezik barátság-"kötési" mágia?

Figyelt kérdés

Vagy csak szerelem kötési? Ha létezne a barátság-kötés, az is a feketemágiához tartozna?


Igazából nem is klasszikus értelmében vett kötésre gondoltam. Az a helyzet, hogy elég bátortalan és önbizalomhiányos vagyok, és az az ember, aki nagyon szimpatikus, szintén az. Próbáltam kezdeményezni, de mindig sikerült valamivel megijesztenem. Egy ismerőse azt mondta, hogy szinte lehetetlen közel kerülni hozzá, neki is évekbe telt. Mivel (valószínűleg) hamarosan térben eltávolodunk majd egymástól, nekem nem lesz már annyi időm... Segítenétek? :)


2011. márc. 3. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


a mágia nem csak arra jó hogy a változást kierőszakold másokban hanem arra is hogy magadban tégy változást kedvező irányba.


a mágia karöltve jár azz önismerettel s ez által az emberismerettel. Sok olyan képességet adhat amely közel sem anyira mágikus mint hinnénk sokkal inkább a nyitott eme sajátja.


azt javaslom hogy a bátortalanságodat gyakorlással kezd legyőzni. De ez nem feltétlen idegenekkel való ismerkedést jelent hanem kezdheted a mostani ismerőseiddel. Beszélj velük próbálj minnél többször becsatlakozni a beszélgetésekbe, legyen az bármilyen témájú. A saját vélemány ilyenkor mindig jól veszi ki magát.


ha valamennyire ismered az illetőt akkor tudhatod hogy mi az miről serethet beszélgetni. Hanayon taktikus akarsz lennni akkor ennek kicsit utánanézel és úgy irányítod a besélgetést pár kérdéssel hogy erre terelődjön a téma s akkor érdemben tudsz beszélni egy számára is kedves témáról.


Először csak légy a közlében népesebb társasáágal csak állj ott ha nem is szólsz hozzá közvetlennül majd idővel úgyis fogyni kezd a kör és mind beljebb lehet kerülni a bizalmi körön. Olykor hagyd ot a társaságát , ne legyél nyomulós azt mindenki kiszúrja a visszahúzódo emberek pedig főleg ki vannak élezve a közeledés minden rezdülésére.


és fontos sőt a legfontosabb hogy légy megértéssel és bizalommal. Legyen olyan érzése hogy bármit rád bízhat akár a legfélttettebb titkait is.


próbáld meg felkelteni a kiváncsiságátá hátsz ezzel a kiváncsisággal holt több hol kevesebb infót csöpögtetve felé. Ekkor felébred az érdeklődés. néhány jó gondolattal meg ragadsz a fejében és ha ez megtörtént akkor megtört a jég. Persze ez csak apró törés de kiindulóak elég.



a fentiek elég aljasnak tűnhetnek és számítónak de mindenki nézzen magába és játszon le egy ismerkedést valamely idegen emberrel. megfogja látni hogy közel ezeket a köröket fogja lefutni.

2011. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel, a mágián át vezet az út az önmegismeréshez és saját magunk tökéletesítéséhez is."Barátságkötő mágia" természetesen létezik, alapvető energia irányítással a legkönnyebb de az aligha fog sikerülni ha nem nagyon vagy otthon a mágiában. Wicca mágiában is láttam már hasonlót de nem vagyok biztos benne hogy az teljesen működőképes.
2011. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!