Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen mágia?

Létezik ilyen mágia?

Figyelt kérdés

szóval arra gondolok hogy plüss, műanyag játékokat,állatokat úgy elvarázsolni..!? hogy beszéljen meg mozogjon,ha van ilyen mágia(nem valószínű)vagy valami akkor leírnátok :)


nem lenne rossz beszélnének hozzád a játékok,dísztárgyak..


2011. febr. 24. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Már megocsájts de semmilyen mágia nemlétezik...

De ha azt akarod hogy beszéljenek a tárgyak ajánlom a legközelebbi drogdílert

2011. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
ha törlöd a kommentet, akkor is hülyeség az egész
2011. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát mit mondjak a mágiában annyi minden van :jóslás,talizmánok,tukormágia,átok,szellem,démon,asztrális dolgok,fehér+fekete mágia,varázsero,idézések pl:szerelem..,boszorkányság,elozo élet,legendák,okkultista,sátánista,rontás,meditálás,látnok,bevonzó,spirituális ez+az,woodoo,átjárók,levitálás......)


ha ennyi minden van akkor ezt is -talán- meglehet csinálni?

2011. febr. 24. 17:46
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Annyi minden van.. csak maga mágia nincs...


Ha lenne akkor alapjaiban megváltozna a világ.

A katonaság megátkoztatnmá a főbb vezetőket. Megölt emberek lelkével lépnének kapcsolatba hogy titkokat tudjanak meg...


De a mágia alapjaiban nem létezik. Ha valaki megmutatja hogy tessék varázsoltam. Még akkor is felülvizsgálnám hogy csal-e..

2011. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

GL.:

úgy, hogy csacsázni kezdjenek nem. és úgy sem, hogy egyáltalán megmozduljanak.

viszont tudsz velük kommunikálni ha annyira akarsz. meditálj rajtuk és szerintem még asztrál utazni is utazhatsz a szellemeikkel ( ha van nekik, például a gyerekek játékaiknak hiszem, hogy van lelkük mert a gyerekek felruházzák velük aztán pedig lassan eltűnik. nos hogy te mennyi időt töltesz egy x/y évesen egy játékra hát nem tudhatom)

2011. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézz velük farkasszemet.

Majd figyeld meg, hogy mennyire jól bírják...

Hát nem nagyszerű? Szinte már természetfeletti...

2011. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hagyjuk ez a mágia egy egész hulyeség,csak megkérdeztem úgyis olyan sok értelmetlen kérdés van itt.
2011. febr. 26. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-24 17:51


Igazad van. Ez lenne, ha minden ember élne ilyen képességekkel. Ezt a világot egy nagyon különös erő működteti, azonban senki nem tudja mi az.. Mágiát már régen is használtak, de titkolták azok elől akik nem tudtak róla. Pont ezért, amit leírtál. Szóval a "mágusok" egyre fogytak, de úgylátom most megint valami divat lett ez.. (nem úgy értem hogy divatból csinálják, bár van olyan) Jah és csak mondom, hogy volt olyan háború ahol használtak mágiát (most nem jut eszembe). De többfajtát is egyszerre.. Ilyen mágiához értő személyek hoztak vissza embereket a halálból főleg.. Ja és attól hogy az emberek többsége nem hiszi el, az valószínüleg azért van, mert már mindent meg lehet oldani trükkökkel, ezért nem tudják bizonyítani. DE lehet más oka is van, nem tudom. (az viszont biztos hogy aki nem hiszi el, az nem képes rá, és erre példát is tudok mondani. például ha valamit meg akarsz tanulni mondjuk szörfözni de úgy állsz neki hogy ez nekem nem fog sikerülni, ilyen nem is létezik hogy valaki megcsinálja, akkor sikerülni fog?)


Bocs a hosszú OFFért, a kérdésre már válaszoltak, jobbat én sem tudok és más válaszát nem írnám le még1x.

2011. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: a meditálósra gondoltam
2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

MÁGIA IGENIS LÉTEZIK!

Szerintetek ha nem létezne akkor miért foglalkoz nának vele az emberek???

Ne vegyétek már el a másik kedvét attól hogy valamiben jó legyen.

Aki írta annak meg:

Igenis lehetséges.

De ahoz hogy megtanuld meg kell ismerned a fehér mágiát és olyan ha olyan szinten leszel még sikerülhet is!

A lényeg:

Higgy az Istenben!

Higgy önmagadban!

Szeresd az embereket(bármennyire barmok is mint látod).

2011. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!