Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem jöttek a szellemek, mit...

Nem jöttek a szellemek, mit rontottunk el?

Figyelt kérdés

Először is ne nevessetek ki !

Barátnőimmel szellemet akartunk idézni. Egyikünk házában összegyűltünk felfegyverkezve gyertyákkal meg mindennel ami kell ilyenkor. Összeolvastunk mindent a netröl, hogy mit kell csinálni, még volt az a betű táblánk is, ahova mozgatja a kezet a kísértet, így közli amit mondani akar.

Vagy 4 órán át idéztünk, meg másnap hajnalban 2 órát, de nem jött semmi ! Azóta sincsen semmi, semmi mozgás a szobákban, nem esett le semmi, még könyv sem a polcról és nem ragadt egyikünkre sem szellem, nem érzi egyikünk sem hogy mintha figyelné valaki. Amúgy mit jelent az hogy azt érzi az ember, hogy mintha figyelnék? Hol rontottuk el? Én ezt nem értem ! Itt a fórumba olyan könnyen nyilatkozzák, hogy megidéztek kezdők szellemet és segítságet kérnek hogy elmenjen, nálunk meg semmi.


2010. dec. 14. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Direkt, kitolásból. Most az asztrálsíkról röhögnek rajtatok. :D
2010. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Szellemek nem rohangálnak oda-vissza senki kedvéért sem, még ha léteznek se. De az LOL, h azt hittétek jönnek majd a szellemek :DD

De ha gondolod vállalok szellem szerepet!

2010. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
A szellemek nem az emberek háziállatai, akik csakúgy röppenek a hívásra, meg elmennek a küldésre. Komolyan, tartsál inkább kutyát.
2010. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
45%
azért nem jöttek szellemek, mert szellemek nem léteznek.
2010. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem érnek rá. A sátán partiján vannak.
2010. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Lassan karácsony..... készülődnek xd.
2010. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
nézték a zixfaktort
2010. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
egy húszasért vállalom és leszek a szellem
2010. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
tejóisten! Hány évesek vagytok? Képzeld el, vajon mennyi idő "semmitörténés" után esik le neked és a barátnőidnek hogy nem léteznek szellemek?:)
2010. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségek helyett egy jószándékú válasz:

Magam is idéztem szellemet életemben 4-5 alkalommal, mindezt úgy, hogy materialista és afféle "hiszem, ha látom" beállítottságú pasas vagyok. Mi teljesen rákoncentráltunk és ott akkor komolyan vettük és hittünk is abban, amit teszünk. És nekünk sikerült. Azt nem tudom, hogy vannak-e szellemek és hogy valóban őket idéztük, de ÁTÉLTÜK az élményt és most hadd ne részletezzem, de olyan infókat kaptunk, ami messze túlmutat azon hogy hallucinálnánk vagy csak a véletlen műve lenne.


Szerintem a Ti csapatotokban lehet, hogy volt valaki aki nem vette elég komolyan, netán fullhitetlen. Arra is fel kell készülni, hogyha mégis sikerül a szellemvilággal kapcsolatba lépni, ne várjatok nagy fizikai erőket. Pl nekünk is azt mondták, hogy a lefordított pohár fölé tesszük az ujjunkat, akkor a poharat mozgatja. Nem mozgatja. Egy műanyag "spray-flakon kupakot" viszont igen. És egy sikeres idézés nagyon lefárasztja az embert és lelkileg hetekre összezavarja, úgyhogy csak óvatosan!


38f

2010. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!