Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem jöttek a szellemek, mit...

Nem jöttek a szellemek, mit rontottunk el?

Figyelt kérdés

Először is ne nevessetek ki !

Barátnőimmel szellemet akartunk idézni. Egyikünk házában összegyűltünk felfegyverkezve gyertyákkal meg mindennel ami kell ilyenkor. Összeolvastunk mindent a netröl, hogy mit kell csinálni, még volt az a betű táblánk is, ahova mozgatja a kezet a kísértet, így közli amit mondani akar.

Vagy 4 órán át idéztünk, meg másnap hajnalban 2 órát, de nem jött semmi ! Azóta sincsen semmi, semmi mozgás a szobákban, nem esett le semmi, még könyv sem a polcról és nem ragadt egyikünkre sem szellem, nem érzi egyikünk sem hogy mintha figyelné valaki. Amúgy mit jelent az hogy azt érzi az ember, hogy mintha figyelnék? Hol rontottuk el? Én ezt nem értem ! Itt a fórumba olyan könnyen nyilatkozzák, hogy megidéztek kezdők szellemet és segítságet kérnek hogy elmenjen, nálunk meg semmi.


2010. dec. 14. 20:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jaj -.- Most komolyan ilyenekkel szórakoztok? Nem akarlak leszólni titeket, mert valóban sok embert mozgat ez a dolog, de ha "boszorkánykodni" akartok, mert hűdeizgi, akkor hagyjátok abba, mielőtt kárt tesztek magatokban vagy a környezetetekben. Mellesleg jobb helyeken még a szakértők is nagyon indokolt esetben engednek kapcsolatba lépni a szellemvilággal, akkor is csak azért, hogy elhunyt hozzátartozókkal kommunikálhass.
2010. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
bár csak nekünk lett volna ilyen mázlink...
2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Olyan kapukat akartatok megnyitni, amit ( ha tudnátok hogy mi van mögötte) jobb zárva tartani. Én is azt mondom hogy szerencsére nem sikerült. Ne akarj félelemben élni!
2011. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne ijedjetek meg ezektől a betoji alakoktól!

Ne adjátok fel, gyakoroljatok, használjátok fel a szellemvilág kimeríthetetlen energiáit arra, amire csak akarjátok. Ha alaposan felkészültök, le tudtok gyűrni bármilyen fenyegetést!

Ha igazán akarjátok, tiétek lehet a hatalom!

Ha mindenki visszakozik és fél, sosem hódítjuk meg ezt a világot!

2011. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
El kell mondanom , hogy nekem már sikerült nem is egyszer pohárral idézni, Fontos h a szeanszot vezető személy de még jobb hamindeni aki körbe ül tiszta szervezetülegyen , Értem ezalatt hogy nem dohányzik, és nem ittas és nem drogos. aztán koncentrálni kell. nekem jött sajna minden alkalommal ,Egy idő után már hívás nélkül is éjjel . Hát mit mondjak , nem örültem neki, folyton fájt a fejem állandóan fáradt voltam Úgy hogy abbahagytam az egészet mert már ott tartottam h a kórhátba kerültem és oda is utánam jöttek folyton láttam őket.És ez komoly!!!!
2011. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!