Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem jöttek a szellemek, mit...

Nem jöttek a szellemek, mit rontottunk el?

Figyelt kérdés

Először is ne nevessetek ki !

Barátnőimmel szellemet akartunk idézni. Egyikünk házában összegyűltünk felfegyverkezve gyertyákkal meg mindennel ami kell ilyenkor. Összeolvastunk mindent a netröl, hogy mit kell csinálni, még volt az a betű táblánk is, ahova mozgatja a kezet a kísértet, így közli amit mondani akar.

Vagy 4 órán át idéztünk, meg másnap hajnalban 2 órát, de nem jött semmi ! Azóta sincsen semmi, semmi mozgás a szobákban, nem esett le semmi, még könyv sem a polcról és nem ragadt egyikünkre sem szellem, nem érzi egyikünk sem hogy mintha figyelné valaki. Amúgy mit jelent az hogy azt érzi az ember, hogy mintha figyelnék? Hol rontottuk el? Én ezt nem értem ! Itt a fórumba olyan könnyen nyilatkozzák, hogy megidéztek kezdők szellemet és segítságet kérnek hogy elmenjen, nálunk meg semmi.


2010. dec. 14. 20:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az 8:04-es, hogy egy darab szellem sem jött, még fuvallat sem volt. Sehol semmi. Mások vígan írják, hogy megszállta a lakást a démon, meg segítség viccből idéztek és most járás van. Meg olvasni mindenhol hogy így meg úgy járnak a szellemek, ti is idéztetek egyböl, mi meg semmisem.
2010. dec. 15. 11:15
 12/25 anonim ***** válasza:

Abba nem gondoltál bele, hogy rosszul csináltátok?

Utalok a gyertya színére, Szövegekre...stb

Amúgy nem kell nagy hókusz pókusz hozzá

2010. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Meg kell, hogy mondjam nem gondoltuk. Hát összeolvastunk néhány dolgot amit talátunk a neten, meg ugye a tv filmekböl, de igazán Én azt nem értem, hogy mindenki írja, hogy ez meg az jelent meg neki meg minden jó dolog történt vele, nekünk meg semmi kaland nincsen.
2010. dec. 15. 21:24
 14/25 The Youngest Zombie válasza:
Szándékosan ki akartak b*szni veletek.
2010. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétek volt. Nem fejtem ki hogy miért, csak örülj neki. ;)
2010. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
még jó hogy nem sikerült mi lett volna ha igen? nem olyan egyszerű mint sokan hiszik és ami nagyon fontos NEM JÁTÉK!!
2010. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Túl hamar feladtátok!

Ha nincs kitartás, nincs eredmény.

Sőt, szerintem a hitetek is gyenge.

Napi 4-6 órát kéne csak ezzel foglalkozni, hogy előbb-utóbb működjön.

2010. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Már önmagában magán a kérdésen röhögtem! XD
2010. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

1.: A szellemeket SZÓRAKOZÁSBÓL NE zaklassátok

2.: Ha nem jönnek akkor: invokéció (ezzel udvariasan hívod),ha ennek hatására nem jön akkor marad az evokáció!


Ennyi. És Oujia táblával meg óvatosan idézgessetek mert az boszorkány-tábla is! Vagyis avval DÉMONOKAT is

2010. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
gyökerek vagytok:D
2010. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!