Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem tudnak a szellemek...

Miért nem tudnak a szellemek olvasni vagy semmi konkrétat mondani?

Figyelt kérdés

:)):)) csak olyanokat tudnak megmondani hogy hany eleted volt eddig meg hogyan eltel hany eves a lelked meg olyat amit a szellem megidezoje tud rollad? meg azt is megmondja ha esetleg valaki eloveszi a telefonjat es elkezdi vidoezi hogy ne videooozz! :)) de ha valami konkretet kerdezel amit csak te tudsz , vagy egy lapra leirsz egy szot ugy hogy csak te lasd nem kapsz ra valaszt vagy rejtelyes modon megszakad a kapcsolat..?

esetleg volna valaki onkentes aki megprobalna?


2011. jan. 31. 11:25
 1/8 A kérdező kommentje:

mielott valaki belekotne a helyesirasba nezzetek el nekem

uj a billentyuzetem XD

2011. jan. 31. 11:26
 2/8 anonim válasza:
Én itt vagyok és figyellek!
2011. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Új billentyűzeten nem lehet helyesen írni?Olajozd meg egy kicsit,talán az segít.
2011. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miféle szellemek tudják megmondani, hogy hány életed volt?!
2011. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pedig mondhatnának szellemes vicceket
2011. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tanultátok fizikából, hogy a szemünk mekkora rezgéstartományban lát, (nem látja az ibolya színen túli, és a vörös szín tartományon inneni rezgéstartományokat. A fülünk is behatárlt dolog, nem tudom most kapásból a rezgésszámot. Ami azon túl van, nem látjuk, nem halljuk. És a "szellemek világa" a miénknél magasabb rezgéstartomány. Sztori: Ki mit lát? [link]
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egy ien erdekes tarsasagba kerultem egy hazibuliba es ott csinaltak ezt... amig ki nem dobtak a szobabol:)) valahogy nem veszem be az ieneket XD

.. ja es tudom hogy nem irok tul jol masnaposan ugyhogy ha lehet ne azt nezzetek a kerdesbe:P

2011. febr. 4. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nem léteznek.


Marivs

2011. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!