Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt mégis hogy csinálom?

Ezt mégis hogy csinálom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem h szkeptikusok ne írjanak köszz...

Szóval észre vettem hogy egyre gyakrabban van olyan hogy kívánok dolgokat, és rá nem sokára bejön, pl napsütéskor tiszta időbe kívántam hogy essen a hó..5 perc múlva elkezdett esni de nagyon..aztán hogy essen nagyon az eső, rá egy fél órára úgy szakadt, pedig nem mondtak olyan időt!!!!!

aztán ha valaki megbánt vagy valami, akkor az érzéseim miatt amit akkor érzek,mindig rossz dolog történik velük utána, ezt nem tudom szabályozni.szóval volt olyan hogy haverom felidegesített...nem mondtam szépeket..meg is volt rá az okom...utána kiment biciklizni, elesett eltört a keze..

aztán rá vagy 1 honapra ugyanez a személy , ígért valamit és nem tartotta be , akkor is felhúztam magamat, és csak annyit mondtam hogy nézd meg mi lesz veled, ez délután volt, este megint elesett biciklivel és eltört a csuklója..ugyanaz a keze..persze én nem akartam hogy ez legyen , mégis megtörtént..meg rengeteg hasonló ilyen dolog..még egy pl..másik haverommal összevesztem és azt mondtam h száradjon le a keze..és másnap ilyen kiütések jelentek meg a jobb kezén neki is a jobb keze..nagyon durva volt..elment orvos vérvétel minden..de nem tudta megállapitani..és utána megsajnáltam, másnap elmult:O szóval nagyon durva.hogy vagyok én képes ilyen dolgokra?valaki el tudná magyarázni?köszi előre is a normális válaszokat


2010. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!


Légy szíves nagyon vigyázz magadra és arra hogy mit kívánsz. Meg kell tanulnod uralnod az érzéseid, mert lehet, hogy nagy bajba sornak.

Ne átkozódj! Ki kell írtanod a szótáradból a B+, Qanyád, Franc essen beléd és társaikat. A Dögölj meg!-et pedig nagyon-nagyon felejtsd el! Még a hétköznapi emberek is kórházba tudnak küldeni valakit ha jó időben mondják ki.

Tompítsd, b+!=>basszus.


A meditáció segíthet hogy a negatív érzéseid átalakíts pozitívvá, és nehezebben jössz ki a sodrodból.

Nekem például a Gyémánt Út buddhista központ nagyon bejött, pedig nem vagyok buddhista, csak én is jártam hasonló cipőben.


Minden jót!

2010. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!