Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt mégis hogy csinálom?

Ezt mégis hogy csinálom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem h szkeptikusok ne írjanak köszz...

Szóval észre vettem hogy egyre gyakrabban van olyan hogy kívánok dolgokat, és rá nem sokára bejön, pl napsütéskor tiszta időbe kívántam hogy essen a hó..5 perc múlva elkezdett esni de nagyon..aztán hogy essen nagyon az eső, rá egy fél órára úgy szakadt, pedig nem mondtak olyan időt!!!!!

aztán ha valaki megbánt vagy valami, akkor az érzéseim miatt amit akkor érzek,mindig rossz dolog történik velük utána, ezt nem tudom szabályozni.szóval volt olyan hogy haverom felidegesített...nem mondtam szépeket..meg is volt rá az okom...utána kiment biciklizni, elesett eltört a keze..

aztán rá vagy 1 honapra ugyanez a személy , ígért valamit és nem tartotta be , akkor is felhúztam magamat, és csak annyit mondtam hogy nézd meg mi lesz veled, ez délután volt, este megint elesett biciklivel és eltört a csuklója..ugyanaz a keze..persze én nem akartam hogy ez legyen , mégis megtörtént..meg rengeteg hasonló ilyen dolog..még egy pl..másik haverommal összevesztem és azt mondtam h száradjon le a keze..és másnap ilyen kiütések jelentek meg a jobb kezén neki is a jobb keze..nagyon durva volt..elment orvos vérvétel minden..de nem tudta megállapitani..és utána megsajnáltam, másnap elmult:O szóval nagyon durva.hogy vagyok én képes ilyen dolgokra?valaki el tudná magyarázni?köszi előre is a normális válaszokat


2010. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezö te honnan szabadultál? Diliház vagy ovoda?

Azokat az eseteket miért is nem említed amikor nem történt semmi?

Hogy vinnének el a Raptoidok, látom unatkozol :)

2010. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

tőled meg ki kérdezte hány fogad van olvass már a sorok között.

ha lenne egy kis sütnivalód nem kérdeznél marhaságokat...

persze onnan szabadultam, mert képes vagyok megátkozni bárkit? te nem normális...

2010. dec. 13. 13:38
 13/31 A kérdező kommentje:
téged meg a rák vigyen el :D
2010. dec. 13. 13:40
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Önszuggesztió-szerűség.

Nem történik semmi rendkívüli, és nincs varázserőd.

Azt veszed észre jobban, azt jegyzed meg, ami alátámasztja ezt az elméletedet.

Egyszerű példa: repülővel mész valahova. Tudatalatt parázol. Ha nem történik semmi gáz, utána azonnal elfelejted, eszedbe sem jut, hogy aggódtál. Ha viszont mondjuk nagy légörvénybe kerültök, megijedsz, és egyből beugrik, hogy "b*szki előre éreztem, hogy baj lesz".

Így működik, máguskám.

2010. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 BlackSword ***** válasza:
95%

Milyen jó, hogy nem vagy a helyemben...

Távozz sátán!...

2010. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"képes vagyok megátkozni bárkit"

Azért kicsit sokat gondolsz magadról, máguskám:)

2010. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nézzenek oda, most látom, hogy a máguska az első oldalon fenyegetőzik is! Vigyázz magadra, Black Sword, nehogy felingereljük a szunnyadó gigászt! Rosszat ne mondjunk, mert éktelen haragra gerjed, és a valója legmélyéből, az őseinek csontjából felszakadó energiáknak jó eséllyel maga sem tudván parancsolni az egész féltekét beborítja rontó hatalma szilánkjaival.

Nem akarsz szektát alapítani, máguska?

Belépnék.

Csak meg ne átkozz!

Ó, süh!

2010. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
De jo neked kivánd azt hogy legyen egy ferrarid nekem meg kivánjál egy villát floridában majd meghívlak KÖSZ
2010. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
válaszadók mért vagytok ilyenek mér kell mindenkit lenézni ésha tényleg igaz akkor mivan? ha veled történne teirnád ki és le sátánoznának vagy valami micsinálnál? -.- aberáltak...
2010. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 BlackSword ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy kamu, mert én még élek... Sőt jól is vagyok...

Azért kössz az aggódást... Rem. veled is minden ok...

2010. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!