Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt mégis hogy csinálom?

Ezt mégis hogy csinálom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem h szkeptikusok ne írjanak köszz...

Szóval észre vettem hogy egyre gyakrabban van olyan hogy kívánok dolgokat, és rá nem sokára bejön, pl napsütéskor tiszta időbe kívántam hogy essen a hó..5 perc múlva elkezdett esni de nagyon..aztán hogy essen nagyon az eső, rá egy fél órára úgy szakadt, pedig nem mondtak olyan időt!!!!!

aztán ha valaki megbánt vagy valami, akkor az érzéseim miatt amit akkor érzek,mindig rossz dolog történik velük utána, ezt nem tudom szabályozni.szóval volt olyan hogy haverom felidegesített...nem mondtam szépeket..meg is volt rá az okom...utána kiment biciklizni, elesett eltört a keze..

aztán rá vagy 1 honapra ugyanez a személy , ígért valamit és nem tartotta be , akkor is felhúztam magamat, és csak annyit mondtam hogy nézd meg mi lesz veled, ez délután volt, este megint elesett biciklivel és eltört a csuklója..ugyanaz a keze..persze én nem akartam hogy ez legyen , mégis megtörtént..meg rengeteg hasonló ilyen dolog..még egy pl..másik haverommal összevesztem és azt mondtam h száradjon le a keze..és másnap ilyen kiütések jelentek meg a jobb kezén neki is a jobb keze..nagyon durva volt..elment orvos vérvétel minden..de nem tudta megállapitani..és utána megsajnáltam, másnap elmult:O szóval nagyon durva.hogy vagyok én képes ilyen dolgokra?valaki el tudná magyarázni?köszi előre is a normális válaszokat


2010. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Én meg az ábrázoló geometria házimmal szopok éppen.
2010. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Akkor szemmel versz :D Vagy nem tudom, ehhez hasonló lehet. Kívánnád, hogy jól sikerüljenek a vizsgáim? :D Ígérem fogok tanulni is azért :))

BTW, létezhetnek ilyen mágikus dolgok, de akkor meg vigyázz mit kívánsz...

2010. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Le merném fogadni, hogy legalább ugyanannyi esetben nem jönnek be a kívánságaid, csak azt nem veszed észre.
2010. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

általában csak a rosszak jönnek be..de nagyon gyorsan

jókért tenni is szoktam hogy sikerüljön

2010. dec. 12. 18:02
 5/31 A kérdező kommentje:

17:41

Ha jól tudom a szemmel verés olyan hogy valakit nézek és ugy átkozom,

de nálam nem igy megy..csak rágondolok hogy rossz történjen vele amiért megbántott és már meg is van a baj rövidesen

2010. dec. 12. 18:07
 6/31 A kérdező kommentje:

17:41

ja igen hát hogyne..kívánom én csak az a baj h nem ismerlek és nem tudom sikerül e igy...:S:D

2010. dec. 12. 18:08
 7/31 anonim ***** válasza:
Kívánj világbékét.
2010. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Kár hogy bezárták Lipótot...
2010. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 BlackSword ***** válasza:
68%
Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!Távozz sátán!
2010. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
BlackSword én ilyet a helyedbe inkább nem irkálnék...
2010. dec. 12. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!