Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt mégis hogy csinálom?

Ezt mégis hogy csinálom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem h szkeptikusok ne írjanak köszz...

Szóval észre vettem hogy egyre gyakrabban van olyan hogy kívánok dolgokat, és rá nem sokára bejön, pl napsütéskor tiszta időbe kívántam hogy essen a hó..5 perc múlva elkezdett esni de nagyon..aztán hogy essen nagyon az eső, rá egy fél órára úgy szakadt, pedig nem mondtak olyan időt!!!!!

aztán ha valaki megbánt vagy valami, akkor az érzéseim miatt amit akkor érzek,mindig rossz dolog történik velük utána, ezt nem tudom szabályozni.szóval volt olyan hogy haverom felidegesített...nem mondtam szépeket..meg is volt rá az okom...utána kiment biciklizni, elesett eltört a keze..

aztán rá vagy 1 honapra ugyanez a személy , ígért valamit és nem tartotta be , akkor is felhúztam magamat, és csak annyit mondtam hogy nézd meg mi lesz veled, ez délután volt, este megint elesett biciklivel és eltört a csuklója..ugyanaz a keze..persze én nem akartam hogy ez legyen , mégis megtörtént..meg rengeteg hasonló ilyen dolog..még egy pl..másik haverommal összevesztem és azt mondtam h száradjon le a keze..és másnap ilyen kiütések jelentek meg a jobb kezén neki is a jobb keze..nagyon durva volt..elment orvos vérvétel minden..de nem tudta megállapitani..és utána megsajnáltam, másnap elmult:O szóval nagyon durva.hogy vagyok én képes ilyen dolgokra?valaki el tudná magyarázni?köszi előre is a normális válaszokat


2010. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

Kettővel ezelőtti: anyácskád az aberrált :)

Aki ilyen ostoba, mint a máguska, az megérdemli, hogy provokálják, kinevessék és leoltsák. Azért, mert dühítő, hogy ennyire vakon von le következtetéseket. Ahelyett, hogy utánanézne a dolgok pszichológiai vagy fizikai okainak (az ő esetében inkább az előbbi), tudatlanságában rávágja, hogy "vazze varázsló vagyok". Pedig az egész jelenségnek komoly, jól dokumentált tudományos háttere van.

Ez színtiszta figyelemfelhívás plusz önszuggesztió.

Talán ha szembesül a reakciókkal, akkor elgondolkodik.

Bár nem valószínű.

Egyébként meg a tagadás az, ami káros, és a vak elfogadás.

A szkepticizmus az egészséges. Azaz: ha nem tudsz róla mindent, amit tudni érdemes, nem vizsgáltad meg a lehető legtöbb szempontból, akkor ne hidd el, de ne is tagadd!

2010. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Zsoltoss válasza:

Örömmel látom hogy vannak normális emberek! (itt néhány válaszadóra gondolok) Utáltam régen azt amikor ráakadtam egy ilyen jellegű topicra és egyedül én éreztem azt hogy mi ez a f@szság????!!! aztán jól le lettem tolva hogy véleményt irtam. És pontosan ahogy a válaszadó is írja, dühítő hogy vakon következtetéseket von le....

2010. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Átok rátok hitetlenek!! Kedves kérdező te meg ne add fel, egyesítsük energiáinkat!!! Muhaha!! :D
2010. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
ki a f*sz mondta hogy mágus vagyok..sok hülye elmebeteg unatkozó f*szkalap..
2010. dec. 15. 10:59
 25/31 anonim ***** válasza:

Te képzeled magad varázslónak, és másokat nevezel elmebetegnek?

Gondolkodjál már.

2010. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

OMG!

Most, hogy mondod, velem is töréntek ilesmi jellegű dolgok, pl. legutóbb dolgozatjavításnál annak az osztálytársamnak a dogáját kaptam meg, akijét akartam, mégsem gondolom, hogy természetfeletti dolgok állnak a háttérben.

2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Vagy hogy mondjak mégegy példát: Amikor tavaly bejelentették, hogy osztályképet csinálnak, volt egy olyan megérzésem, hogy a legfelső sor balról az első helyen fogok állni, és így is lett, pedig csak azt figyeltem, hogy hol állnak a haverjaim, és csak utólag esett le, mi is történt.

Előző voltam.

2010. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na, kiderült már, hogy mitől van a csodás képességed?
2010. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
Tegnap eltörtem a lábamat. Te voltál te állat??? Megtalállak, meghalsz!!!
2010. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Édeseim...lehet, hogy szegény kérdező ez ügyben nem túl tájékozott, de ezért nem kéne bántani szerintem...Valószínűleg nincs semmilyen mágikus ereje, vagy hasonlók, de könyörgöm, lehet, hogy még gyerek...mire gondolna? Ezt nem cikizésből írom, semmi ilyesmiből, csak dühít, hogy ahelyett, hogy szépen megmagyaráznátok neki, hogy mi van, inkább bántjátok...persze így könnyű, senki sem tudja, ki kicsoda, anonym az egész, de szemtől szemben nem biztos, hogy lenne pofátok oltogatni :) Nem akarok senkit megbántani, de először gondolkozzatok, aztán írjatok :)
2010. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!