Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, ha látok egy döglött...

Igaz, ha látok egy döglött macskát ezt kell csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, ha látok egy döglött macskát az út közepén kivasalva, akkor 3 méterre kell vonszolni, a véréből a sátán pentákulumát kell rajzolni az úttest burkolatára a jel alá pedig annak a nevét írni szintén vérrel, akinek rosszat akarunk, de a név össze legyen kötve a jellel. Az egész műveletnek akkor van hatása, ha éjfél 12 óra és hajnali 3 óra közt csináljuk.

Ezt a neten olvastam, már nem tudom milyen téma alatt. Szerintetek baromság, vagy régi babona?

Valaki tud erről?

Légyszi komolyan válaszoljatok!

L


2010. nov. 11. 16:34
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nem félek, csak tiszteltben tudom tartani például a halált. Ezt általában a kultúrált emberek tudják, látszik te nem:) Nem a szörnyülködésről van szó, hanem hogy ez ocsmány, ráadásul legalább annyi eszed lenne, hogy az éjszaka közepén nem állsz ki az autópálya közepére. Remélem majd azonosítatlan hulla lesz belőled, és még el sem temetnek, hanem egy hullaházban bezacskózba rohadsz meg:)
2010. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

ma 16:15


Gondoltam hogy még írsz, mert az ILYENEK nem hadják annyiban, bár enyhébb a válaszod, de nem kell kedveskedni ezzel a jellel / :) / mert még nem jelentelek be egyenlőre!

Az autópályákon macska szinte sosem fordul elő.

Azért kicsit lazíts, nem kell reszketve írnod, nem küldök rád rontást, bár elképzelem hogy milyen vagy!

2010. nov. 28. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!