Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, ha látok egy döglött...

Igaz, ha látok egy döglött macskát ezt kell csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, ha látok egy döglött macskát az út közepén kivasalva, akkor 3 méterre kell vonszolni, a véréből a sátán pentákulumát kell rajzolni az úttest burkolatára a jel alá pedig annak a nevét írni szintén vérrel, akinek rosszat akarunk, de a név össze legyen kötve a jellel. Az egész műveletnek akkor van hatása, ha éjfél 12 óra és hajnali 3 óra közt csináljuk.

Ezt a neten olvastam, már nem tudom milyen téma alatt. Szerintetek baromság, vagy régi babona?

Valaki tud erről?

Légyszi komolyan válaszoljatok!

L


2010. nov. 11. 16:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
igyekszem:D de hát sosem lehessen tudni, mindig olyan állapotban kell lenni hogy nyugodt szívvel halhasson meg az ember:D
2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
D
2010. nov. 11. 19:36
 33/42 anonim válasza:
úristen mekkora elmebetegek vannak itt! Figyelj drága kérdező én nem egy döglött macska irányába folytatnám az utam hanem a diliház felé és azzonal kérnék magamra egy kényszer zubbonyt és h 1 évre tegyenek gumiszobába...
2010. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Ha ennyire beleéled magad a szörnyülködésbe vagy sokkhatás alatt állsz jelenleg, akkor minek válaszolsz a kérdésemre, ha ennyire túl gyenge vagy?
2010. nov. 15. 17:57
 35/42 anonim ***** válasza:

Te beteg idióta állat!

Undorító vagy!!! Nem kell semmilyen szerencsétlen macskát trancsírozni sehova, békén kell őket hagyni, szívott már eleget szerencsétlen.. Egyébként gondolom lenne annyi eszed, hogy megállsz az út közepén éjszaka és kenegeted.. Mondjuk ilyen elmével biztos sokmindenki nevét tudnád írni, annyian gyűlölnek, remélem valaki a te neved is felírja:) Egyébként az előző válaszolónak igaza van, takarodj a diliházba, az ilyen idiótákból lesznek a sorozatgyilkosok.. :)

2010. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

ma 19:35


Ha gyenge vagy, na nem a százalékodra gondolok, bár az is gyengül lassan, hanem az idegrendszeredre, akkor minek írtál ide?

Engem a bölcs hozzászólásod nem rendít meg, sőt!

2010. nov. 26. 20:17
 37/42 anonim ***** válasza:
Nem a gyengeségről szól, te egy idióta beteg állat vagy, neked orvoshoz kell menni! Tőlem lepontozhatsz, ez akkor is undorító!! Az ilyen pszichopata állatokból lesznek a sorozatgyilkosok, mind állatkínzással meg stbvel kezdi, szerintem tényleg fel kéne keress egy orvost. Az meg külön szégyen, hogy lány létedre ilyen vagy.. Valami sz@r szektához tartozol netán, vagy anyádék vertek? Netán még csak egy tíz éves kis s"ggdugó vagy? Inkább a ...oddal játssz, ne egy döglött macskával kislány!
2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

tegnap 23:14


Sztem ahogyan feltételeztem, mégis GYENGE vagy és idegbeteg!

Az utolsó szót kisbetűvel írtam, mert nem akarom túlzásba vinni a személyiségedet!

Kérlek ne írj ide többet, mert jelentem a moderátoroknak!!

2010. nov. 28. 10:34
 39/42 anonim ***** válasza:
jelentsd nyugodtan:) szerintem a kérdésed hamarabb törölnék, mint engem..:) szánalmas és undorító vagy. téged be kéne zárni, és soha nem kéne kiengedni. esküszöm sajnálom a környezeted, nem tudom mit cisnálnék, ha hasonló elmebeteg állatok vennének körül..
2010. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

ma 11:29


Látom fáj neked mert gyenge vagy és nagyon félsz!

Nem hat meg a szörnyülködésed!

2010. nov. 28. 11:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!