Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, ha látok egy döglött...

Igaz, ha látok egy döglött macskát ezt kell csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, ha látok egy döglött macskát az út közepén kivasalva, akkor 3 méterre kell vonszolni, a véréből a sátán pentákulumát kell rajzolni az úttest burkolatára a jel alá pedig annak a nevét írni szintén vérrel, akinek rosszat akarunk, de a név össze legyen kötve a jellel. Az egész műveletnek akkor van hatása, ha éjfél 12 óra és hajnali 3 óra közt csináljuk.

Ezt a neten olvastam, már nem tudom milyen téma alatt. Szerintetek baromság, vagy régi babona?

Valaki tud erről?

Légyszi komolyan válaszoljatok!

L


2010. nov. 11. 16:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
85%
xD el kell temetni azt a szerencsétlen macskát, nem sátánosdit játszani vele, hülye vagy, meg se haragudj ;)
2010. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Jól van na, csak kérdem!D
2010. nov. 11. 16:38
 3/42 anonim ***** válasza:
83%
Ja ez hatásos... főleg ha elcsap egy kamion miközben szegény kiscica beleivel és kifolyt agyvelejével neveket karcolsz az úttestre. Ha nem tetszik a tag arca akkor rúgd pofán és kész.
2010. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Jaaj Saten, neked mindenhol ott kell lenned? Ismerlek én téged.D
2010. nov. 11. 16:40
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

És 12 óra és hajnali 3 között elkezdesz keresni egy szerencsétlen halott macskát, vagy elütsz egyet magadnak??

Ne higgy el minden vackot amit a neten olvasol!

HA, ismétlem HA létezne olyan, hogy átok, akkor az visszaszállna rád. De nem létezik, így felesleges szerencsétlen halott macskákat vonszolásznod. Ezen kívül ha valakinek rosszat akarsz, az azt jelenti, hogy te sem vagy jobb nála, így én inkább önvizsgálatot tartanék, akár éjfél és hajnali 3 között is.

2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy valami régi babona és baromság, nem zárja ki egymást :)Mint jelen esetben :)
2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
Én mindenhol ott vagyok :D
2010. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
De ha nem is lenne igaz, azért meg lehet csinálni?D
2010. nov. 11. 16:53
 9/42 anonim ***** válasza:
Ha már ki van vasalva nemhogy több autó is átment rajta, és vér se maradt belőle, csak a kövesútra száradt bundalenyomata?
2010. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Saten akkor te olyan vagy mint Majka xD
2010. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!