Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, ha látok egy döglött...

Igaz, ha látok egy döglött macskát ezt kell csinálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, ha látok egy döglött macskát az út közepén kivasalva, akkor 3 méterre kell vonszolni, a véréből a sátán pentákulumát kell rajzolni az úttest burkolatára a jel alá pedig annak a nevét írni szintén vérrel, akinek rosszat akarunk, de a név össze legyen kötve a jellel. Az egész műveletnek akkor van hatása, ha éjfél 12 óra és hajnali 3 óra közt csináljuk.

Ezt a neten olvastam, már nem tudom milyen téma alatt. Szerintetek baromság, vagy régi babona?

Valaki tud erről?

Légyszi komolyan válaszoljatok!

L


2010. nov. 11. 16:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
47%
Nem... nem vagyok olyan mint Majka. Én jobb vagyok mint Majka! Szebb, okosabb, erősebb vagyok nála :)
2010. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

majka vagy nem majka, egyébként igaza van... én se biztos hogy elkezdenék hajnali háromkor macskavérrel művészkedni, mert a következő művészet az lesz ha engem rajzolnak körbe:D

egyébként a macskát illik levinni az útról ha van hozzá gusztusod (hátha rajzolni a vérével van, akkor levinni is) mert szegény ott trancsírozódik egésznap, milyen már neki... de ne rajzolj.

Az ellenséged nevét nem kell felírni sehova, oda kell menni és pofánb*szni, azabiztos:D

2010. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Én friss macska tetemre gondolok, nem palacsinta állapotúra.-)

Ha igen ki van vasalva, keresni kell egy jobb állapotban lévő tetemet.

2010. nov. 11. 17:08
 14/42 anonim ***** válasza:
fhuj de undorito...dedede nem. a frissewt is meg a palacsintát is lekell vinni az útról és békénhagyni szeény párát eléggé megszívta már. de azért el tudom képzelni ahogy odamész, hozzányúlsz és mikor rájössz hogy már kihült otthagyod:D igen kedves tőled:D
2010. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

OFF

Jaj ez az i.ióta saten mindenhol ott van sajnos nem lehet kikerülni. Nagyon nagyra vagy magaddal, csak azt nem tudom, miért...

ON(?) :D

Egyébként én nem nagyon csinálnám meg ezt mert lehet hogy elkapsz valamit a macskától, de elméletileg meg lehet csinálni...

2010. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Rosszul írták a neten!Nem el,hanem fel kell csinálni.És akkor az ellenséged sok macskát fog fialni.

komoly!

2010. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
8%
Miért vagyok ennyire elszállva? Mert lehet, hogy kemény vagyok? :D
2010. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:10


Ha elméletileg meg lehet csináálni, akkor gyakorlatilag csináljuk együtt.D

Tehát akkor még is igaz a babona?

2010. nov. 11. 17:21
 19/42 anonim ***** válasza:

leírják 15-en, hogy hülyeség, meg leírja 1 ember, hogy elméletben meg lehet csinálni. erre kinek hiszel? :DDDD

asszem, itt lenne az ideje egy második felvilágosodásnak... az elsőnél a boszorkányok nem léteztek többé, most az ufókon a sor

2010. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Na akkor is megcsinálom és beszámolok majd itt, hogy mi történt, sőt még képet is csinálok majd.-)
2010. nov. 11. 17:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!