Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágiával tényleg...

Fekete mágiával tényleg mindent el lehetne érni? Gazdagság, siker és a többi??

Figyelt kérdés
Sajnos semmi nem jött össze eddig és minden el van cseszve. Fekete mágia segíthetne? Vagy ha imádom a sátánt vagy valami hasonló? Tényleg a legnagyobb sztárok is így lettek sikeresek? Pl Justin Bieber stb?? Igaz? Ők elvileg sátánistak a jeleket is viselik.

aug. 11. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pedig az összes ilyen sztár a sátán jeleit viseli. Megfigyelték. Vagy lehet Fekete mágia.
aug. 11. 22:37
 3/27 A kérdező kommentje:
Viszont én nem akarok sztár lenni, elég lenne egy lottó főnyeremény vagy a befektetéseim váljanak be és tegyenek gazdaggá vagy hasonlók.
aug. 11. 22:38
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

És mit lennél hajlandó feláldozni egy akkora értékért?

Az egyenlőség elve szerint neked is kell adni valamit valamiért.

És az áldozatnak megfelelőnek kell lenni, különben nem működik a mágia

aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Visszatérő momentum, Madonna példáján keresztül, aki csóró kiscsajként bemesélte magának, hogy ő világhíres énekesnő lesz.

De ilyet olvastam focistáról is stb.

Én csak azt néztem be magamnak, hogy egyszer a magam ura leszek, semmi főnök. Egyszer betévedtem egy fiatal srác üzletébe és megtetszett a dolog.

Sok év múlva egy saját cégben találtam magam. Akkor kezdtem gondolkodni, hogy mi van? Mintha ismerős lenne a szituáció.

Bosszankodtam is, hogy miért nem tudtam a lottó ötöst beképzelni.

Persze, nem teljesen ugyanaz, mert ahhoz szerencse is kell, ezt meg én irányítottam.

aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szólj ha rájöttél hogy hogy kell
aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem mindent, de sok mindent el lehet érni és ja, k*rva nagy áldozattal.

Valamint k*rvára vissza is üt, mivel nem becsületes út.

Az a becsületes út, ha megmászol Magad egy karriert és befutsz, mondjuk ja egy Magánvállalkozásban például kemény munka árán.

Ha valami gyorsan adatik, és könnyen az ugyanígy vész el, szokták mondani.

És ez igaz.

Ha meg is nyersz valamit, hidd el csak rövid örömödet fogod lelni benne, vagy ha fekete mágia útján futsz be, hamar el fogod veszteni amit elértél és a csúcson fogod el veszteni.

Eredményesebb, ha lassan megküzdesz a céljaidért, mint hogy ezeket a kis kapukat használd.

aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
El,csak mindennek ára van.....
aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfigyelték, csak belevetítették az elképzeléseiket a sikeres emberekbe. Ez egy ego játszma. Te minden bizonnyal szenvedsz, kedves kérdező.
aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Jól írták többen is. Ára van. A sátán nem fog neked csak úgy lottó ötöst adni. Hülyének nézed?
aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!