Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, ha egy hang...

Mit csináljak, ha egy hang állandóan beszél hozzám?

Figyelt kérdés
Állandóan beszél és nem tudom levakarni magamról, olyan mintha megbolondultam volna :)
2022. júl. 15. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
26%

Nézd, ez nagyon kellemetlen, de csak ismételni tudom, próbáld figyelmen kívül hagyni a hangot. Ez egy negatív entitás, sokan vannak, de általában az emberek nem látják/hallják őket. Te részben szerencsés, részben szerencsétlen vagy emiatt.

Sok éve egy idős csikung mesternő mondta, hogy ő sajnos nem hallja, csak látja őket.

Hazudozni, irányítani, megfélemlíteni próbál, látja a félelmeidet, gondolataidat. Hagyd figyelmen kívül.

Alkoholt és drogokat teljesen kerüld.

Gyakorold hogy egy fénygömböt hozol létre szeretetből, és ezzel kizársz mindenkit.

Gyakorold hogy a figyelmedet a köldököd mögé viszed, elképzeled hogy minden energia oda áramlik -akkor elvileg bezáródnak a felsőbb szintű érzékszervek.

Semmiképpen ne hallgasd -és halgass a hangra, ha érdektelen vagy, unod, elutasítod, semmibe veszed, akkor polaritásbeli veszteséget él még, és elkotródik.

Ne stresszeld magad miatt, engedd hagy húzzon el.

2022. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
77%

Ha tudod hogy csak antidepresszánst írtak fel neked, akkor ennyire fingod sincs a mentális betegségekhez?


Lehet utána kellene olvasni, hogy bizonyos betegségeket hogyan lehet kezelni.


De nem változott a véleményem, kamu vagy és ilyen nincs a világon.

2022. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 Jól van ez így? válasza:
100%
A háromból 1 antidepresszáns, a tegretolt meg szokták alkoholistáknak az elvonási tünetek enyhítésére és bipoláris zavarra is felírni és szorongás oldásra is.
2022. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
87%

#33

De még mindig nem értem, hogy az ilyen embert aki veszélyes önmagára és másokra is, miért engednék haza?


Már csak azért is kamu szerintem, mert a kérdés nagyon egyszerű és csomó dolgot kihagyott a kérdező ami fontos lenne.


Vagy véglegesen durván elmentek neki otthonról.

2022. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
100%
34, a skizók nem tudják magukról, hogy betegek, kezdjük ott...
2022. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim válasza:
88%
1-2 éve érzékeltem hasonlót. Azt mondták személyiséghasadásom van, mert nekem voltak emlékezetvesztéseim is. Antipszichedelikumot és antidepresszánst írtak fel, fél év után erősödött az önérzetem, deperszonalizáció jelei is csökkentek. Azóta már csak a saját hangomat hallom, sokkal jobban jelen vagyok és a kényszeres cselekvéseim is elmúltak. Szóval menj el jobb dokihoz, erősebb gyógyszereket kérj mert ha ez így folytatódik teljesen elvesztheted a józan eszed. Nekem is annyi volt a szerencsém, hogy beláttam ez nem valami megszállás vagy bármi ilyesmi, pedig hiszek ilyen dolgokban, csak egyszerűen beteg vagyok és ezt mind az agyam műveli. Hidd el, jobban leszel ha normális pszichiáterhez fordulsz. Nem lehet mindent az ezotériára ráfogni, azt majd nézel egy nagyot, ha tényleg emiatt megölöd magad. Nehéz beismerni ha beteg vagy, de az vagy.
2022. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a segítő válaszokat.


Már arra is próbált rávenni, hogy öljek meg valakit. Tehát nem valami jóindulatú ez a hang.

2022. júl. 17. 19:41
 38/74 anonim ***** válasza:
31%

6#, 31# -eseket írtam.

Egészen biztos hogy nem jószándékú.

Hazudhatja azt hogy ő jó, de nem az.

Ignoráld. Nagyon fontos.

Akik írták hogy velük is volt hasonló, és gyógyszertől elmúlt ez is igaz.

Ezek a csatornák kinyithatók meditációval, kémiai anyaggal, pl LSD, Ayahuasca, de be is zárhatóak kémiai anyagokkal, amik kicsit megnyirbálják az elme "lehetőségeit"

Alapvetően én a azokat a megoldásokat javasolnám amiket írtam és Grimfox is írt, mert írtad hogy a gyógyszerezés nem működik.

Valószínűleg nagyon sok energiád van, sokkal nehezebb elnyomni.

2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Nemréggel ezelőtt azt csináltam, hogy elkezdtem vele elutasítóan viselkedni. Mondtam neki: Takarodj már innen, tűnj innen, mit vagy még mindig itt, takarodj.


Erre meg elkezdett rám félelmet tenni. Ha úgy csinálná a félelemmel be is vonzhatnék valami rossz dolgot. Szóval ez nem jött be.

2022. júl. 30. 12:37
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
37.:Szívesen! :)
2022. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!