Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, ha egy hang...

Mit csináljak, ha egy hang állandóan beszél hozzám?

Figyelt kérdés
Állandóan beszél és nem tudom levakarni magamról, olyan mintha megbolondultam volna :)
2022. júl. 15. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, hogy nem használ a gyógyszer hónapok óta szedem a Tegretolt, Olanzapint és Stimulotont. Meg még volt 1-2 gyógyszer amit már nem szedek.
2022. júl. 15. 18:55
 12/74 anonim ***** válasza:
70%
Az az orvos csak úgy felcsapta a gyógyszerkönyvet valahol? A Tegretol antiepileptikum, a Stimuloton antidepresszáns, attól még jó, hogy nem fog elmúlni a hallucináció. Menj másik orvoshoz.
2022. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy kényszerbeteg vagy?

Én nagyon régóta az vagyok és ha nem tudnám hogy mi ez, akkor én is azt hinném hogy beszélnek a fejemben, pedig csak nagyon erős kényszeres gondolat

Vagy esetleg deperszonalizációnál is előfordulhat ilyen.

Nekem volt olyan hogy már nem tudtam megmondani hogy ki vagyok vagy hogy amit gondolok azt én gondolom e vagy valaki más.

De ez mint pszichés betegség

Amúgy pszichés betegen nem annyira jó ezotéria témában olvasni mert én csak még rosszabbul lettem és még kényszeresebb

2022. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
80%
Paranoid skizofrén lehetsz, más gyógyszert kéne kapj.
2022. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Nagyon ravasz ez a hang. Az elején azt mondta nekem, hogy ő Metatron.


Én ezen nagyon meglepődtem és elhittem neki. Azt hittem, hogy a mindent tudó Metatron szól hozzám.


Másnap meg azt mondta, hogy jönnek betörni a házba megkínozni, a volt munkáltatóm. Emiatt annyira kétségbeestem, hogy megkerestem a kést és szíven szurkáltam magamat.

Nagymamám észrevette és kihívta a mentőket, átestem egy szívműtéten.


Mikor már stabilabb lett az állapotom akkor kerültem be a pszihiátriára. Ott meg azzal ilyesztett meg, hogy jönnek betörni a pszihiátriára, hogy megkínozzanak. Azt mondta, hogy olyan gépezetbe akarnak beletenni, amivel a tűz által okozott fájdalom hússzorosával tudnak megkínozni. Emiatt annyira megijedtem, hogy elszöktem a pszihiátriáról. Emlékszem, hogy az erdőben menekültem, és azt mondta, hogy vegyem le a ruháimat, hogy ne fogjanak szagot a vadászkutyák. Végül meztelenül menekültem az erdőben. Mire megtaláltak a mentősök ki voltam száradve és teljesen kétségbe voltam esve.


Bezártak a zárt osztályra és lekötöztek teljesen. Utána elmondta a hang, hogy csak azért mondta azt magáról, hogy ő Metatron, hogy mindent elhiggyek neki.

2022. júl. 15. 20:16
 16/74 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget azonnal, mielőtt meghalsz miatta mint a volt kollégám.
2022. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom és ilyen történések után az internetre írof ki, minthogy dokihoz menj?


Nehezen hiszem el.

2022. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:

Figyelj minden hónapba kell mennem a pszihiátriára kontrollra a dokihoz és nem tud vele csinálni semmit.

Valami entitás lehet.


Mondom neki, hogy beszél hozzám és nem tud csinálni semmit.

2022. júl. 15. 20:41
 19/74 anonim ***** válasza:
84%
Hát most már inkább csak trollkodsz szerintem
2022. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Jó lehet nem kellett volna annyira kifejteni, hogy mit csinált velem a hang, de nem trollkodok.
2022. júl. 15. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!