Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan woodoo babát alkalmazni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem: nem akarok senkit meggyilkolászni, betegséget rápakolni stb. aljasságok. Viszont kellemetlenkedni, azt akarok nagyon valakivel. Pontosan egy éve forr bennem a gondolat, de nem tettem meg, hogy elkészítsem a babát és tegyek is vele valamit. Most viszont szeretnék. Valakinek van esetleg tapasztalata e téren?
2010. júl. 29. 13:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a google segítségével Atlantiszi mágia című könyvre. Sok témával kapcsolatos dolgot leír. Például nem feltétlenül kell hozzá bábu ami az illetőt szimbolizálja, elég sőt jobb ha egy fényképet használsz...
2010. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszi, letöltöttem, elolvasom!
2010. aug. 8. 00:44
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
Remélem visszafelé sül el és jól megszívod.
2010. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom, hogy a részletek ismerete nélkül senki ne ossza már az észt. Bírom a felesleges okoskodókat.Nulla érvek nélküli üres szóf.ás. Grat!
2010. aug. 8. 16:54
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

nem értem azokat akik enyire az átkok ellen vannak, ha valaki olyan bánt aki ellen nem tehetsz semmit akor mi mást csinálhatnál? tűröd?..na grat hozzá...


am a woodoo babának is az a lényege hogy higyj benne..

2010. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
10%

"am a woodoo babának is az a lényege hogy higyj benne.."


és ha épp az nem hisz benne aki ellen irányul? akkor nem hat rá? :D

2010. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
de, akkor pont hat (sztem, bár én nem szoktam w.babázni, van egyszerűbb mód is..ott nem számít az "áldozat" menyire hisz, de amenyire én tudom a wbaba nagyjából ugyanaz a dolog csak kis segítséggel) a lényeg hogy az átkozó higyjen
2010. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%

16:54

én úgy tapasztaltam,a legtöbb dolog visszajön amit másnak kívánunk,erős érzelmekkel.én pl.ezért nem woodo babáznék,vagy nem kívánnék másnak szándékosan rosszat.dehát próbáld ki.lehet,hogy neked más lesz a tapasztalatod.

2010. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

ma 08:53

aki nem ért hozzá ne csinálja, de légyszi ilyen b*romságot ne írj hogy visszaüt -.-"

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

pedig a karma visszaüt...

(nem az előző hozzászóló voltam)

2010. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!