Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan alkalmazni az agykontrollt a tanulásban?

Figyelt kérdés
Szorít az idő, rengeteg az anyag...Eddig a sikeres vizsgát programoztam rendszeresen, de jó lenne bővíteni a tárházat. Ezzel kapcsolatban várom az ötleteiteket:)
2010. júl. 16. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Háromujjtechnika?
2010. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olvastam könyvben, hogy fel kell venni a hangodat, ahogyan felolvasod a tudnivalót. Aztán lemész alfa állapotba, és meghallgatod párszor. És kb ez a gyorstanulás. Legalább is így emlékszem, de má' nem most olvastam a könyvet.:D
2010. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Agykontroll hülyeség. Tanulj normálisan.

Ha most rászoksz ilyen hülye ezotéria dolgokra az később még gond lehet. pl barátnők általában nem szeretik az ilyen dolgokat.

2010. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket!

Természetesen tanulok, és nem a csodára várok,csupán szeretném még hatékonyabbá tenni azt.

Igen, a 3 ujj is jó, hisz minden másban is működik,akkor itt is kell:)

Hát felvenni aztán hallgatni...biztos jó, de én nem vagyok auditív típus,de köszi, valakinek biztos jól működik ez is:)

2010. júl. 16. 21:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Még alkalmazhatod azt is, hogy tanulás közben jegyzeteket írsz magadnak (az anyagból), ha olyan, akkor vázlatos rajzot készítesz, stb. Ha magad előtt látod ezeket, akkor szerintem könnyebb lesz majd felidézni, legalábbis én így vagyok vele.
2010. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És azért a sikeres vizsgát is programozd továbbra is.:)
2010. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Forgasd le a tananyagot a fejedben, mint egy filmet.:D
2010. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Lemész labor szintre és vizualizálod, hogy milyen könnyen és élvezettel tanulsz. Lásd, hogy érdekel az amit tanulsz! Képzeld el, hogy vizsgán, számonkérésnél, ZH-n csak úgy f*sod a szót. Kb. 45 percenként tarts 5-10 perc szünetet.
2010. júl. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
en meg eszem a faszomat ha ti agykontrollal barmit is el tudtok erni ez lehetetlen
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó étvágyat hozzá
2010. júl. 18. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!