Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak még klasszikus sátánist...

Vannak még klasszikus sátánisták? Vagy LaVeyesek?

Figyelt kérdés
Többnyire csak spirituális sátánistákat látok itt, de az nekem nem szimpatikus. 100x megcáfoltuk. Vannak más fajta sátánisták itt?

2019. aug. 28. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Másfajta 🤣édes istenem...


Majd kinövöd ám!

2019. aug. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Majd hajnali 4 órakor kimászik a lyukadból a kuladémon azt összekeni az egész szobádat. Csak szólok
2019. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem klasszikus hanem mezei. A La veysek pedig nem mezeiek
2019. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én az összes vallással azonosulok valamennyire.

Nem tudtad megcáfolni a lényegét, ami ugyanaz mint a te vallásodnak, csak az egy másik stílus. Max lényegtelen baromságokat cáfoltatok, aminek semmi köze a spiritualizmushoz, és annak lényegéhez, ami ugye a tiétek magja is.

Szóval igen, vagyunk simák is. (Hallottam dolgokat a spirituális sátánista egyházról, és elég messze áll az egyetlen tökéletestől.)

2019. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Általában a sátánisták tinédzserek. Érdemesebb a rendes spirituális irányzatokat követni.
2019. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lux morulus ***** válasza:
90%
Mit cáfoltál meg? A spirituális Sátánizmus csak a nyomiknak szól ooyan dolgokról, amiket "cáfolhat". Te nyomi vagy? Mert akkor mindegy.
2019. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
LaVey t hozom fel mindig hogy az az egyetlen értelmes!
2019. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés, de itt vagyok LaVey féle sátánistaként! (És nem vagyok tinédzser :)
2019. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!