Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmennél jósnőhöz (jóshoz)?...

Elmennél jósnőhöz (jóshoz)? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

- hiszel benne vagy kíváncsiságból?

- mit kérdeznél?

- milyen reakciód volna utána? ( idegeskednél amiatt amit mondott? megváltozna életed pl. próbálnád kerülni azt a dolgot amit mondott és te nem szeretnéd hogy az beteljesüljön? vajon ellehet kerülni az ijesmit vagy amit megjósolnak azt úgysem lehet elkerülni egyszer úgyis..... MI A VÉLEMÉNYED????????


2010. ápr. 28. 01:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Édesanyám elment egyszer. Megjósolta neki,hogy lesz egy időszak, kb. fél év, amikor nem tud majd dolgozni. 2 hónapra rá szilánkosra törte a lábát. Fél évig táppénzen volt.

Én azonban nem mennék el. Anyu is kérdezett rólunk és el is mondta a jósnő én meg azóta azon parázok,hogy amit jósolt az vajon bekövetkezett-e már vagy csak majd fog. Pl. nagy szerelmi szakítás. a vőlegényemmel 2 év együttélés után szétmentünk. Most van egy jó és boldog kapcsolatom. Remélem az előző volt a szakítás. Azt jósolta,hogy külföldön fogok élni. Na, most másik városba költöztem 1 éve. Ezt vehetem külföldnek? Mert azt nem hiszem,hogy mindig szó szerint beválik, amit mond.

ezek tükrében én soha nem fogok elmenni semmilyen jóshoz. Így is agyalok a dolgon.... :(

2010. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Én Csak az ISTVÁN hoz mennék!!
2010. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

AzAz. Ott a pont.

Öt dolgot kérdeznék a jósnőtől: az öt nyertes lottószámot. Ha eltalálja, szívesen odaadom neki a nyereményem 90%-át. A maradék 10%-ból még így is el tudnék osztani 8-at rászorulókat segítő szervezeteknek, vagy kórházaknak, stb. A maradék 2-ből meg kifizetném a lakáshitelemet.

2010. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Hiszek is nem is.Azt viszont tudom h nem mondhat meg lottó számokat.Nem is tudna kártyával szerintem egy konkrét számsort kirakni..
2010. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sokan eltudnák találni a lottó számokat,ha nem is telitalálatosat...de én úgy gondolom,hogy a sorsolásnál úgy manipulálják a dolgokat,hogy ne legyenek nagy találatok.Szerintem manapság már ez is kijátszható.A régebbi időkben több volt a nagy nyeremény,ez vajon hogy lehet?

Olyan jóshoz érdemes elmenni,akiről már hallottál jó véleményeket.Sajnos ránézésre nem nagyon lehet megállapítani,ki az igazi jós,akinek tényleg vannak képességei és ki a csaló.Akinél sok a felesleges hókuszpók,az nekem eleve gyanús.A jósláshoz felesleges a varázsgömb,fekete macska,"boszorkányos"öltözék.Ha kártyája és ingája van ,az szerintem elegendő.A többi a képességein múlik...

A tévés jóslás csalás.Még ki sem terítették a lapokat,de már mondják a választ...sajnos ostoba,aki ezeknek betelefonál.

2010. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5%
nem mennék el. az én jövőmet ne mondja meg senki más! ha én tudhatok róla az egy dolog az ugyis kiderül,ha nem akkor meg ugy van rendjén.
2010. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!