Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmennél jósnőhöz (jóshoz)?...

Elmennél jósnőhöz (jóshoz)? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

- hiszel benne vagy kíváncsiságból?

- mit kérdeznél?

- milyen reakciód volna utána? ( idegeskednél amiatt amit mondott? megváltozna életed pl. próbálnád kerülni azt a dolgot amit mondott és te nem szeretnéd hogy az beteljesüljön? vajon ellehet kerülni az ijesmit vagy amit megjósolnak azt úgysem lehet elkerülni egyszer úgyis..... MI A VÉLEMÉNYED????????


2010. ápr. 28. 01:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%

Én már többször akartam elmenni, de aztán mindig meggondoltam magam. Ne egy jóslat irányítsa a gondolataimat, pláne az életemet. Jobb nem tudni, mi fog történni holnap, mert ha tudnám, akkor úgyis valahogy megpróbálnám kijátszani/rájátszani, annak meg sosincs vége. Hogyha eleve el van rendelve a sors, úgysem lehet változtatni rajta, ha meg nem, akkor nincs értelme tippeket hallgatni, hogyan is lehetne, hogyha...

Ráadásul túl sok a sarlatán, aki csak átveri az embert.

2010. ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
53%
Csak, ha JÓ Suna.
2010. ápr. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%
Majd, ha a jós/jósnő fizet nekem akkor.
2010. ápr. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Egy nagyon kedves barátnöm,elment jósnöhöz.

Azzal jött haza,hogy egy nagyon közeli családtagja megfog halni.Fél éven belül meghalt.Ö magáról volt szó.

2010. ápr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Furcsa, hogy állítólag nyomorba döntötték az országot, de sokak mégis van erre pénzük. Nézd csak meg a tévés betelefonálós jósokat.


Szerintem egy átverés. Így én is tudnék jósolni.

2010. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
A tv-s jóslás tényleg átverés, az csak pénzhúzás. Én voltam jósnőnél, a normálisabb megkérdezi a legelején, hogy mondhatja-e a rosszat is? Ha nem akarod akkor nem teszi. Egy pár hónapig foglalkoztatott a kérdés, vártam, hogy megtörténik-e amit mondott stb, nálam megtörtént(persze mindent UTÓLAG vettem észre), aztán kezd egy izgalmas emlék lenni.
2010. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
59%
Én voltam már háromszor jósnőnél. Kíváncsiságból először. Mindent kérdeztem, teljes körűen az elkövetkezendő egy évemről. Persze voltak fenntartásaim azzal kapcsolatban amit mondott, de a nagy része bejött. És nem azért, mert én direkt úgy irányítottam. Utána el is felejtettem jóformán amiket jósolt, nem foglalkoztam vele, csak amikor történtek dolgok, akkor jöttem rá, hogy jé, tényleg, a jósnő is ilyesmit mondott. Aztán utána kétszer meg már azért mentem, mert kicsit hittem benne. De már nem megyek, mert nincs ilyesmire pénzem. Egyébként csak egy évben egyszer mentem el.
2010. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
44%
nekem nem kellett fizetnem, mert ismerős jósolt. én azért akartam jósoltatni, mert tudni akartam, hogy lesz-e gyerekem. azt mondta 1 lesz. ( még nincs, de még csak 19 vagyok :) ) viszont a barátom anyukája is jósoltatott vele több évvel ezelőtt, és akkor azt jósolta neki, hogy hamar meg fog özvegyülni. és így is lett....
2010. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha a jósnők valóban tudnak jósolni, miért nincs soha ötös a lottón????
2010. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Még nem voltam soha, de elmennék egyszer, ha nem sajnálnám rá a pénzt (mert nem igazán van nekem olyanom).

Leginkább kíváncsiságból, bár kicsit hiszek is benne.

Főleg arról kérdeznék, hogy a távolabbi jövőben hol fogok élni, milyen területen fogok dolgozni.

2010. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!