Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósnőhöz szeretnék menni, de...

Jósnőhöz szeretnék menni, de kihez?

Figyelt kérdés

Világ életemben realista, földhözragadt makacs ember voltam. Nem hittem soha se a horoszkópnak, semmilyen jóslásnak vagy ilyesmi.

Van egy ismerősöm, akinek a családja viszont nagyon otthon van a témába. Nem olyan régen, csúnyán összevesztem vele, és családjával.

Félek, valami átkot, vagy rontást küldtek rám, mert azóta megváltozott az életem.

1 hónap alatt, elvesztettem a páromat, az összes vagyonomat, lakásomat, és munkahelyemet. A barátaim, és aki valaha közel álltak hozzám, mind elfordultak tőlem.

Ha nem lenne a családom, akkor most hajléktalan lennék, pedig pár hónapja mindenem megvolt, és boldogan éltem.

Szóval arra gondoltam, felkellene keresnem egy hozzáértő embert pl egy jósnőt. Azonban nem szeretnék elmenni valami kuruzslóhoz. Olyan embert szeretnék, aki tényleg ért hozzá, és szívvel lélekkel csinálja.

Légy szíves, ha tudtok ajánlani valakit Bp-en, vagy környékén akkor tegyétek meg.

Köszönöm


2009. nov. 11. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

0670/629-8985

Bpest. Tudom ajánlani!!!

2010. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mersusz_orakuluma.mlap.hu
2010. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"1 hónap alatt, elvesztettem a páromat, az összes vagyonomat, lakásomat, és munkahelyemet"


A maradék pénzed pedig egy sarlatánnak akarod adni.


Ők állítják, hogy tényleg küldtek rontást rád? Inkább pereld be őket. Érdekes lenne.

2010. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!