Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek milyen kapcsolat...

Szerintetek milyen kapcsolat lehet egy kos és egy vízöntő jegy szülöttei között?

Figyelt kérdés
A lány vízöntő a fiú pedig kos,nem tudjuk mi van köztük,összejövetelekkor,bulikkor megtalálják egymást,kavarnak,de máskor meg olyanok mintha nem ismernék egymást,nem értem miért nem jönnek össze,ezért gondoltam megközelítem a horoszkópjuk szempontjából.

2013. júl. 25. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Amilyet kialakítanak.
2013. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy értelmes válasz volt,köszönöm -.-
2013. júl. 25. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a csaj leönti a fiút vízzel az meg belefullad.
2013. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A Vízöntő jegy meglepő módon föld típusú. Nézz utána.

Szerintem nem lehet csak ebből megfejteni, hogy Ők miért nem jönnek össze....

2013. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm,utána nézek,de azért még kíváncsi lennék a horoszkóp szempontjából.
2013. júl. 29. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok, de olyan baromira nem igaz rám, amit ír rólam jellemzésként az asztrológia, sőt, néha 180 fokban az ellenkezőjének érzem magam; erősen szentimentális vagyok, nagyon érzelmes és simogatós, bujós, ragaszkodó, betegsen féltékeny és birtokló, és semmi hűvösség nem jellemző rám, sőt, szenvedélyes vagyok, nagyon látványosan hozom nyílvánosságra az érzelmeim, ha kell bőgéssel, ha kell egy előadás közepén spontán le smárolva a barátom. Erről ennyit.
2013. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!