Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » S. O. S.! Mennyire lehet ez igaz?

S. O. S.! Mennyire lehet ez igaz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én buta...elmentem egy jóshoz,akit a párkapcsolatról kérdeztem,hogy lesz-e,hogy alakul. De azt mondta sok a negatív energia körülöttem,és nem lesz semmi komoly kapcsolatom. Mennyire hihetek neki? Pedig volt valaki, akivel alakulóban volt, de most,hogy ''tudom'' nem lesz komoly, elbizonytalanodtam. Főleg mert évekkel ezelőtt is felkerestem,és akkor is igazat mondott, úgy lett,ahogy megjósolta. Akkor most megint egyedül maradok? :(( Szerintetek?
2010. nov. 24. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg lezuhan egy meteor és megöl mindenkit... Amiket ők jósolnak vagy egyértelmű hogy meg fog történni, vagy szimpla tipp...ilyet én is tudok csinálni neked ingyen. Ha komolyan elhiszed hogy ez igaz akkor meg is érdemled. Amúgy ha véletlen úgy történne akkor csak ügyesen tippelt. Csak is rajtad múlik hogy mi fog történni.
2010. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
AMennyiben komolyan veszed a jóslatot, úgy az betelesíti önmagát. Önbeteljesítő jóslat. Próbálj meg tenni ellene, a jós is tévedhet ám! Vagy ő megnyerte már az ötös lottót?
2010. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

figy ez az egész baromság.. ha nem bízol magadban nem vagy határozott azért nem sikerül...

mindenki a saját sorsát irányítja.. ne hagyd h valami csöves jósok... irányítsanak ... elküldjenek 20 000 ft ért átoklevételre.. vagy mit tudom én mire

2010. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtat,hogy úgy gondoljátok csak egy rossz tipp,és a múltkor is csak véletlen volt. Hát majd megírom,hogy lett e kapcsolat,és mennyire tartós :)

Mégegyszer köszi!

2010. nov. 24. 18:48
 5/11 anonim válasza:

szerintem a jóslás ezért hülyeség, már bocsi:)

Azt mondja, hogy ez meg ez rossz (lesz) az életedben, ez nem sikerül, az nem sikerül... Mivel, te úgy gondolod, igazat mond a jós, bevonzod azokat a sikertelenségeket, amiktől félsz. Jól írta, aki azt írta, önbeteljesítő jóslat. Ha nagyon rágódsz valamin, annál inkább úgy lesz. Most próbáld nem elhinni, amit a jós mondott, mert kb. mindenkinek ugyanazt mondja... Mondogasd azt,hogy de sikerülni fog ez a párkapcsolat, majd alakul, de nem roszsul , nem ahogy a jós mondta. És ha mégse menne ez a dolog a kiszemeltel, akkor se ijedj me,g hogy jajj, tényleg igaz volt, akkor az is igaz, amit még mondott (pl. halálos beteg leszk, vgy amit még mondott neked). Nem, ez nem így működik, van, akivel működik a kapcsolat, és van, akinek nem, jaj, véletlen beletrafált, attól még nem megjósolta, mondott valamit, és ennyi. Ne menj többet jóshoz sztem!

2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ugye tudod, hogy ezeket a jósokat nemrég még világszerte parázson égették és ma is szokás több helyen? Van egy elég elterjedt módszer, hogyan tudsz végre elszakadni ettől az egész hülyeségtől. Kérdezd meg a jóstól, hogy mik lesznek az 5-ös lottó nyerőszámai. Nem fogja tudni, ha mond is valamit, akkor is csak hülyeséget.

2010. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem meg sürgősen felejtsd el, és kerüld el a jósokat, ha nem akarod, hogy egykárosodásod legyen! :D
2010. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy bevonzod a negatív mondásait, hogy valóban nem lesz párkapcsolatod. Hallod két éve egy jósnő akkora borzalmakat mondott, ahogy kijöttem tőlle, nekitámaszkodtam egy fának, és kértem a Jó Istent, ugye ezek nem fognak bekövetkezni. Na erről ennyit! Azóta kerülöm őket!
2010. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden ellen lehet tenni.A jos csak a jelenlegi körülményeidhez,lelki szintedhez tud josolni és ahoz látja mi történhet. de mindenen lehet változtatni. Sok pozitivummal
2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fényhordozó ***** válasza:

A jóslat csak egy lehetőség, amin tudsz változtatni, ha akarsz. Ha elfogadod, hogy nem fog sikerülni, akkor nem is fog. A jósok nagy része pedig maga se hiszi el amit mond, csak jól elő tudja adni magát, és kihasználja, hogy az emberek egy része hisz az efféle dolgokban. Igen valószínű, hogy csak kamuzott... Ne adj a szavára. Mindig van választásunk, a sorsunk a mi kezünkben van, nincs kőbe vésve, hisz akkor nem lenne semmi értelme a létezésünknek...

A hitetlenek pedig ne zaklassanak minket, ha van bennük bármiféle tisztelet embertársaik iránt. Mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar, vagy tud...

Köszi...

2010. dec. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!