Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki magyarázza már meg...

Valaki magyarázza már meg nekem, hogyan lehet a számokból jósolni?

Figyelt kérdés

Főleg születési dátum alapján, hogy a bánatba lehet megjósolni egy jövőbeli eseményt?

A számok tudtommal csak számok, mennyiséget jelölnek.Az ember találta ki, hogy feljegyezze valahogy dolgainak mennyiségét.

Dátum, évszám esetén pedig Krisztus születésétől kezdve eltelt időt jelzi.

Nem értem mire alapozzák egyesek , hogy születési dátumból vagy akármilyen számból jósolni lehet olyan dolgokat, mint halál,gyermek születés,szakítás,házasság stb...


2010. nov. 24. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom a választ,de erre én is kíváncsi lennék :)
2010. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés mint pl. valaki miért hisz a szellemekben, ufokban stb.

Szóval magyarázat nincs rá, csak hisznek azt jólvan.

2010. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Sehogy
2010. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1- a számoknak spirituális értelemben predesztináló képességeik vannak, továbbá a már megtörtént események irányultsága statisztikailag kimutathatóan irányultságai vannak a különböző, jellemző számsorokkal.

2- csipkebokorvessző.

2010. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Eddig én is ezt gondolom.Csak megadom a lehetőséget 404-nek,Diatornak, meg a többi megszállottnak, hogy racionális-logikus érveléssel bizonyítsa be.Ha nem érkezik válasz,ami ezt legalább megróbálná, az mindent elárul.
2010. nov. 24. 15:42
 6/15 A kérdező kommentje:

15:41


Ha írsz ilyen statisztikákat, példákat, akkor vitatkozhatunk róla.

2010. nov. 24. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
hisznek azt jolvan - hát nagyjából :D
2010. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szammisztika.com


de lehet hogy nem ezt keresed

2010. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A számokból való jóslás ahogyan a többi több tucat jóslásforma is arraa feltételezésre épít hogy nincsenek véletlenek.

Ebből kiindulva bármely rendszer amit kérdésekre alapozol helyes eredményre vezethet hiszen ha nincsenek véletlenek úgy maga a rendszer is része a nagy nagy tervnek tehát a kívánt eredményt fogja hozni a működésében.


amellett a számoknak nagy jelentősége van az okkult körökben stb ennek utána tudsz nézni

2010. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fényhordozó ***** válasza:

Sehogy... A számmisztika nem a jövőt mutatja meg, hanem jellemvonásokat, és hasonlókat. De azokból is csak a "fő vonulatokat". Ugyanis nagyon sok múlik a neveltetésen, és a körülményeken... Ezt minden komolyabb okkultista elismeri. Azt, hogy ennek mi a módszere, azt nem tudom. Az pedig, hogy ez hogy lehet lehetséges, az olyan, mint hogy van-e Isten... Én hiába mondom, hogy van, ha te erre bizonyítékot kérsz... Ez hit kérdése. Abban hiszel, amit el tudsz hinni... Aki pedig nem tud ilyen dolgokban hinni, az légyszi ne az ezotéria témakörben nézelődjön, és ne kössön bele más emberek hitébe. Ennyire már tiszteljük egymást, hogy tiszteletben tartjuk egymás hitét, véleményét...

Szerintem...

2010. dec. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!