Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A megavideo-n 70 perc nézés...

A megavideo-n 70 perc nézés után mért kell 54percet várni? Nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 00:10
 1/10 anonim válasza:
erre én is kiváncsi vagyok
2010. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
asszem ha kikapcsolod az interneted és vissza akkor megszűnik a határ, tehát újabb 70 perc. bár én még ezt nem próbáltam :)
2010. okt. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én valami olyasmi informatikus maszlagot is hallottam, hogy meg kell változtatni az IP címedet. akkor engedni fogja hogy tovább nézd a filmet, de ehhez már kb annyira értek mint örmény kisgyerek a kvantummechanikához. próbáld meg itt megkeresni amit nézni szeretnél: www.stagevu.com egész normális sebességgel bufferel, nincs regisztráció, korlátozás, és szép számban találsz jó filmeket! üdv!
2010. okt. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem inkább az érdekelne, hogy mit keres ez a kérdés az ezotéria/jóslás témakörében?
2010. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"1. Kapcsolat nélküli mód

Ennek a módszernek a lényege, hogy mikor a film már teljesen betöltődött, kapcsolat nélküli módba váltjuk böngészőnket, így nem fog jelezni az oldal 72 percnél.

A hátránya, hogy meg kell várnunk, míg teljesen betöltődik a film."


Tehát kihúzod az internet zsinórt,vagy a sticket.Próbáld ki egy youtube zenei videónál,miután az egész betöltődött,már nincs szükség internet kapcsolatra ahhoz hogy lejátszd.


Egyéb módszerek: [link]


[link]

2010. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez se rossz,persze csak ha dinamikus ip-d van.A modemet kikapcsolod 3-4 percre,és mikor visszakapcsolod már új ip címed lesz.


"Amint kiírja a MEGAVIDEO, hogy letelt a 72 perc és várj, akkor bontjuk a netkapcsolatot, majd újracsatlakozunk. Ezzel új IP-t kapunk.

Ezután ráfrissítünt a filmünkre, majd oda pörgetjük ahol tartottunk és végignézzük!"

2010. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Válassz Mást! Tudom, hogy ez az egyik legjobb minőségű, de vannak mások is. Pl.YV, Stagevu, Novamov, Moveshare

Az utsó kettő mondjuk fos

2010. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


Regisztrálj ide, ha betölti a filmet utána nézheted, nem áll meg!

2010. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
töltesd be a filmet, aztán kapcsolat nélküli módban nézd végig.
2010. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megoldás kissé egyszerűbb. Pusztán annyit kell tenni, hogy itt regisztráltok: [link] , rövid idő alatt megvan. Jön egy ellenőrző email. Ott aktiváljátok a regisztrációt. (spam levelek közt is meg kell nézni az emailt.) Beléptek a honlapon. És a megfelelő rubrikába be kell másolni a példa szerint a megavideo-n lévő videó linkjét, meg még egy két hellyel működik. És utána a watch-ra kell kattintani. Várni kell és lám, be is töltött. És innentől kezdve nincs korlátozás meg semmi ilyesmi. Jó szórakozást hozzá.
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!