Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ezek szerint, a Feng-Shui...

Ezek szerint, a Feng-Shui ténleg hiteles?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom azt, hogy a Feng-shiu igaz-e. Ezt egy tudományos kísérlettel lehet igazolni vagy cáfolni, mármint magát a Feng-Shuit.


Tudtam, hogy a legismertebb és leglátványosabb Feng-shui dolog az, ha a budi van a bejárattal szembe és az elszívja az anyagi vagyont, mivel lehúzod a pénzed a WC-n tartja a Feng-shui.


Nagyon kíváncsi voltam, igaz.e? Ezért átépíttetem a lakást úgy hogy a WC a bejárati ajtóval szembe legyen. Nagyon sok munka után (külön tervrajzkészítése mérnökkel, különengedélyek a tervezésre, kivitelezésre, bontási munkálatok, romok elszállítása) után véghez vittem a tervemet.


Azt tapasztaltam, hogy a munkálatok befejezte után az összes pénzem elfogyott :/. A Feng-shui eszerint bevált, hiszen minden pénzem elfogyott és ráadásúl állandóan budi szag van a bejáratnál, így már a póstás sem hozza fel a leveleket, hanem csak értesítőt hoz :S


2014. febr. 22. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy egyértelműen hiteles, és bárki által hasonló eredménnyel megismételhető, tehát tudományosan elfogadható kísérlet. Most már én is hiszek a Feng-Shuiban, és nm fogom a bejárati ajtóval szembe tenni a WC-t, mert nagyon fontos, hogy a postás behozza a leveleket.
2014. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megismételhető a kísérlet és az eredmény mindig ugyanaz, ezért tudományosan bebizonyítottad, hogy a Feng-Shui működik.

Van olyan verzió, ahol esetleg a WC fossa a pénzt nem elszívja?

2014. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Építkezéssel elfogy a pénz. Hát ezt Feng-Shui nélkül is megmondtam volna, hogy nagyon sokba fog kerülni, pláne ha rosszat akarsz ( kisérlet céljából) Aztán az meg vissza kell állítani.
2014. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

tehát kísérlet.Nem nagyon ismerem a Feng shui-t,de biztos nem volt olyan kísérlet,ami kevesebbe kerül?

pl egy szekrény elforgatása,falak átfestése?

Ezek szerint most elégedett lehetsz.Mivel bizonyítottad a hatékonyságát bármire használhatod ezek után.

2014. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"'pl egy szekrény elforgatása,falak átfestése? "


Leírtam, hogy pont azért választottam a WC-set mert ez produkálja a legnagyobb észlelt Feng-shuis hatást és a legjobban tesztelhető.


"Építkezéssel elfogy a pénz. Hát ezt Feng-Shui nélkül is megmondtam volna, hogy nagyon sokba fog kerülni, pláne ha rosszat akarsz ( kisérlet céljából) Aztán az meg vissza kell állítani."


Az a baj, hogy amit állítasz, azokra a kontrakísérletek elvégzése nem lehetséges, mivel elfogyott a pénzem. Nem építi vissza a cég akivel megcsináltattam, már megérdeklődtem telefonon. Így tudományosan levoinható következtetést, csak az első kísérletből tudok leszűrni, az pedig a Feng-Shui igazát bizonyítja.

2014. febr. 24. 16:12
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Lehet,hogy nem a lakásodban kellene átrendezned a dolgokat....

talán a fejedben.

2014. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy viccel és irónia az egész... hogy lehet ezt nem érteni?
2014. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
téNYleg.
2014. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
postás
2014. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Józsi
2014. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!