Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de adna valaki részletes linket, hogy mi az a feng-shui?

Figyelt kérdés
Érdekelne a téma, de hiába google-zok rá, semmi részleteset nem találok. Előre is köszönöm :)
2011. jún. 30. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán egy kicsit tudtam segíteni


[link]

2011. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ostobaság,de sokan hisznek benne.
2011. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
New age bullshit. Erre keress rá :DDDD
2011. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

06:43

Mindenki hisz valamiben. Én sem hiszek benne, de vettem a fáradságot és küldtem két linket. Nekem is volt itt már pár kérdésem és aki nem tudott segíteni az jól lehordott, hogy ilyen meg olyan vagyok. Ha tudni szeretném milyen vagyok elmegyek önismereti foglalkozásra. Ez nem az az oldal. Nem akarok én senkit bántani, de arra miért veszi valaki a fáradtságot, hogy "lehordja" a másikat? Na ezt nem fogom soha megérteni. És legalább tudod miben nem hiszel?

2011. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én mindennel úgy vagyok, hogy hiszem ha látom, ennek ellenére érdekel a téma és lehet, hogy a jövendőbeli házamat a feng-shui szerint fogom berendezni. A horoszkópban sem hiszek, mégis sűrűn elolvasom, sőt, a párhoroszkóp is nagyon érdekel, azt is megnéztem, mit ír a mostani párommal. Állítólag nem illünk ösze, mert mindketten "veszélyesek" vagyunk, uralkodóak és szabadságra vágyók. Ennek ellenére tök jól elvagyunk, bár sokszor igaz, amit leírtak.

Visszatérve a témához: nem hiszem, hogy egy ház vibrálni fog az energiától, mert egy ebédlőasztalt 10 centivel arrébb teszek, vagy zsúfolásig pakolom a polcot a feng shui szerint, de nagyon érdekes téma, és érdemes lehet kipróbálni. Hátha.... :D

2011. jún. 30. 14:27
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia, írd be a googleba ugye a feng-shui-t és



vagy megtalálod, vagy nem.

2011. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném h ráfeküdt a Space-re aludni?? xDDD
2011. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy marhaság. Ne is foglalkozz vele. Akik hirdetik, csak a pénzed akarják. Ha tanácsolják, nem számít nekik a pénz mert bővében vannak és úgy gondolják Neked se számít.
2011. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!