Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS290 VAGY SAMSUNG S5230?...

LG GS290 VAGY SAMSUNG S5230? (RÉSZLETES KÉRDÉS LENT-->)

Figyelt kérdés
Most váltanék érintős mobilra egy sony w580i-van és próbálok kiigazodni hogy melyik érintős mobilt válasszam mindegyikről hallottam rosszat is jót is,nem érdemes e inenekre váltani. Nekem igazából facebbokra, netezésre, főleg zenehallgatásra, kéne. Sokan írják ,hogy samsung,szar meg hogy az lg is de gondolom ez függ attól ki mennyire haszálja stb....
2010. nov. 16. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem mind a kettő sz@r :// A samsunghoz volt is "szerencsém" sajnos...ha már ezek közül kéne választani akkor az LG de inkább válassz vmi jobbat.Én sem választok már többet ilyeneket.
2010. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
71%
A w580 sokkal jobb, mint a 2 közül bármi. Érintőset alsó kategóriába nem szabad venni, s5230-at meg főleg.
2010. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Első válaszoló vagyok...én is pont ezt akartam írni,hogy a mostani telod sokkal jobb mint a másik kettő!
2010. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is pont így vagyok vele. de nemhiszem hogya w580i annyival jobb lenne... tapasztalat..(1éves a telefon) hazaérek elmegy a térerőm. kiírja hogy csak segélyhívás. szóval nemtudok vele csinálni semmit. ha hív valaki nembírom felvenni mivel már tönkrement a bal felső gomb. alig bírok zenét hallganti vagy feltölteni mert szar az érintkezője... ezek után akármelyik telefon jobb lenne... nálam még az LG POP is szóba került.. nem akarok samsungot. tömegtelefon lett már.. minden második embernek az van. majd írd le hogy hogy döntöttél :)
2010. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kriss06 ***** válasza:
85%
Szerintem se szabad alsó kategóriás érintőképernyős telcsit venni, tapasztalat... Látsz egy jó drága kapacitív kijelzős telefont (iPhone-t Androidos gépet, stb.) elkönyveled magadba, hogy az érintőképernyő az milyen rohadt jó és hogy neked is kell. De nincs százezred telefonra ezért körülnézel és meglátod, hogy nini húszezerért is lehet érintőképernyőset venni, és ha megvetted akkor tök jó lesz... az első héten. Aztán rájössz, hogy a fektetett QWERY gombsor használhatatlan, a görgetőrutin egy kalap szar (...) és összességébe közen nincs iphone-hoz és társaihoz és hogy téged átb***tak a reklámokkal. Pont így jártam én is, utálom magam, hogy bedőltem nekik, ne ess bele te is ebbe a hibába!
2010. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem s5230asom volt, most adtam el. Bnömnek gs290je van ő meg épp árulja:P. sony x8ra váltottam és kb leírhatatlan a különbség. Az s5230 már magába kalap sz@r a gs290ből meg még a G-szenzort is kisporolták meg a 2 telefon közül semmelyiknek nem vmi nagy az adatátviteli képessége magyarán netezni nem fogsz tudni rajta mert az agyadra fog menni a lassúsága a netnek. Zene hallgatás terén a gs290 talán jobb a 3,5ös jackjevel. De én átgondolnám még ezt....
2010. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én LG-t akarok, nagyon sok forrást néztem, de itt gyakorikerdesek.hu-n szinte mindenki szidja, bár van jó sok pozitív megjegyzés. Én ilyen telót akarok, szerintem egész jó. A QWERTY írásmódot pedig nem biztos, h mindenki használná, de nekem ink. szórakozásra, fotózásra(a mostani telómon 0.3-as v mennyi a kamera, szóval a 2.0-s nekem kiváló lenn.xd)meg ugye hívásra használnám. De sztem ha megnézzük, van ugye a Samsung Corby. Sok ismimnek van olyanja, na, sztem az egy nagy kalap szar! tök alap dolgokat tud, ocskám(kerek) a kinézete, minden 2. embernek olyan van... szerintem az LG jó választás lenne, mert a Samsung S5230 is már tömegtelefon , mindenkinek olyanja van. Buszon szinte mindenki azt bügyködi. :/ GS290et még senkinél sem láttam, tudom erre a válasz az, h szar. De emberek, garancia úgyis van rá, és már legyünk egy kicsit egyediek... Ne mindenkinek már S.S5230-a legyen! :/ Oké, h az egy kicsit jbob de akkoris... :/
2011. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!