Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte érdekelne hogy...

Samsung Monte érdekelne hogy milyen képet készít akinek van segítene nekem azzal hogy feltölt néhány képet hogy lássam mennyire részletes?

Figyelt kérdés
szerintem az1ik legszebb érintőképernyős mobiltelefon külsőre belsőre nagyon bejön bár kommenteket nézve nem tetszik hogy ujlenyomatokat gyüjt és az sem hogy aztmondták maszatolja a képet amit csinál :S de azért mégis érdekelne ha valakinek van és tud feltölteni róla képet azt nagyon megköszönném
2011. márc. 23. 23:24
 1/2 anonim válasza:

Nekem Monte van, de most nincs kedvem képet feltölteni. Amúgy szerintem elég jó képeket csinál csak nincs vakuja, ezért sötétebb helyen nem valami jó a kép. :S

Igaz nem kérdezted, de az érintőképernyője elég jó, vagyis elég kicsit hozzáérni és érzékel is.

2011. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha megírod az email címed csinálok reggel pár képet..de ha ilyen fontos a fényképezés nem ez a telefon való neked:D amúgy én szeretem.
2011. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!