Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tudatkivetítés technikája...

A tudatkivetítés technikája érdekelne. Tárgyba, állatba, emberbe hogyan lehet kivetíteni a tudatot? Részletes leírást kérhetnék a technikájáról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolatokba úgy, hogy rajzolsz-írsz.

tárgyakba úgy, hogy alkotsz.

állatokba úgy, hogy cselekedsz.

emberekbe úgy, hogy beszélsz.

2011. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Köszi,ezt én is tudom.Nem egészen erre gondoltam...


Van egy agykontrollos technika.Állítólag tudat kivetítés a neve.Először kisebb, később nagyobb távolságokba vetítik a tudatot.Aztán tárgyakba, majd állatba, emberbe.

Az embert, akár ismeretlent is meg lehet így "vizsgálni" ,szétnézni a gondolatokban, fejben,testben...

Akár végrehajtandó utasítást is adhatnak az illetőknek ilyen módon.

Ez eddig érthető, de nyilván van erre egy technika, nem csak úgy a vak világba képzelődni.Nos,én erre a technikára lennék kíváncsi,ugyanis a neten sehol sem találom leírva.Remélem,nem titok!

2011. márc. 21. 18:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha van itt olyan, aki AK tanfolyamra járt, az gondolom, tudja a választ.Állítólag minden tanfolyamon tanítják ezt is.Felénk sajnos nem lesz a közeljövőben AK tanfolyam és fontos lenne számomra ez az információ.
2011. márc. 21. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom, hogy olvasd el egy Agykontrollos könyvből.


Minden egységben van. Így figyelmedet / tudatodat ki tudod vetíteni bármibe és bárhova. Mikor én kezdtem, lementem alfába és megérintettem az adott tárgyat (többnyire a falat) azzal a szimpla vággyal, hogy érezzem magam benne. Csodálatos dolog :)

2011. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első tökéletes választ adott.

Amúgy olvass több Harry Pottert, vagy nézz sok Jaj a szörnyek rajzfilmet. :)

2011. márc. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22:37

Neked is köszönöm a hasznos választ.Ki fogom próbálni,amit ajánlottál :)

2011. márc. 23. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt az usa hadserege máig használja amúgy úgy működik hogy meg adnak egy gps koordinátát arról a helyről objektumról ahová ki kell vetíteni a tudatot de ez nem egszerü
2022. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első föld zászlóalj végzet ilyen kísérleteket
2022. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!