Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Szerintetek létezik olyan...

Snowpehely kérdése:

Szerintetek létezik olyan dolog a világon, ami teljesen tökéletes?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg rossz a kategória.)

Szóval ez lenne a kérdésem. Ha igen, mi az, ha nem, miért nem? Mi a véleményetek?


2011. máj. 2. 17:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

"szerintem a 0 kelvin is elég tökéletes, valamint maga a világegyetem mérete és kora."

Ezért is vagyok szomorú: mert aki buta, mint a föld, az egy dolog.

De te gondolkodsz... ezek a dolgok mitől lennének tökéletesek? Mi közük van a tökéletességhez? Semmi.

A 0K egy határérték: az önmaga nem lehet tökéletes. Ha valami eléri, az tökéletesen hideg lenne - de ilyen meg nincsen.


A világegyetem méretének és korának mi köze van a tökéletességhez?

2011. máj. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Tökéletes, a folyamat.
2011. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

a Föld tökéletes! Csomó élőlény él rajta!

Tehát: Tök életes :D :D :D

2011. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Én vagyok az.


YHWH

2011. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
44%

De, mi az, hogy tökéletes?

Ki mondja meg, hogy mi a tökéletes?

Mindenki mást tart tökéletesnek, úgyhogy lehet, hogy nekem mondjuk a lakásom tökéletes, más meg be sem költözne, mert utálja a tetőteret, mint például anyám.

Vagy így van a párkapcsolattal és a szerelemmel is. Kinek mi a tökéletes! Ez egyénfüggő.

2011. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

Kedves ma 02:15!

Én tökéletesnek azt is értem ami végtelen. pl ugye maga a világegyetem mérete végtelen valamint a kora is végtelen. Mindig volt, mindig lesz. A 0K pedig azért tartok (én) tökéletesnek mivel az "tökéletesen hideg" (ahogy te is mondtad) vagyis annál hidegebb nem létezhet. Vagyis egy 0 pont. Az a hőmérséklet "kezdete". Elég nehéz most ezt elmondanom, nem találok rá megfelelő szót :), de biztosan érted, hogy mire gondolok.

2011. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Hmmm...erdekes dolgokat mondtatok. Szupravezetes? Igaz... De az aranyszog is tokeletes...muveszi szempontbol. Vagyis letezik egy szempont, amit valamilyen perspektivabol kell mekozeliteni. Az aranyszog sem tokeletes matematikai szempontbol, mert mitol lenne az? De a muveszetben a tokeletes kompozicio titka. Nos? Relativ akkor a tokeletesseg?

Elvileg meg Isten is tokeletes. Vagy Jezus. Vallasi szempontbol...antropologiailag nem hiszem...Ez is egy szempont. Relative. MIt gondoltok?

2011. máj. 3. 20:38
 28/56 A kérdező kommentje:
A szempontos mondatomat elirtam: Letezik egy olyan perspektiva, ahonnan meg kell kozelitenunk a dolgokat ahhoz, hogy megallapithassuk, tokeletes-e?
2011. máj. 3. 20:39
 29/56 anonim válasza:
C H U C K N O R R I S
2011. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értitek...

NINCS olyan, hogy "relatíve tökéletes" meg "nekem tökéletes".

A szupravezetés mindig tökéletes, mindenkinek tökéletes és mindenhol tökéletes. Nincs olyan, hogy csak egy "kicsit" tökéletes.


Annyira, hogy a szupravezetőkön szigetelésnek nagy tisztaságú ezüstöt használnak. Az áram a vezetőben ugye az ellenállás arányában oszlik meg: vagyis a szupravezetőben megy 100% - az ezüstben meg nulla.

Akkor is, ha egy szupravezető tekercset végig kiöntenek ezüsttel: az elektronok a helyett, hogy egyenesen átmennének az ezüstön - végigtekeregnek a tekercsen.

Mert arra nincsen ellenállás, az ezüstben meg van.

2011. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!