Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Szerintetek létezik olyan...

Snowpehely kérdése:

Szerintetek létezik olyan dolog a világon, ami teljesen tökéletes?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg rossz a kategória.)

Szóval ez lenne a kérdésem. Ha igen, mi az, ha nem, miért nem? Mi a véleményetek?


2011. máj. 2. 17:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
"Egyetlen hópehely sem hull rossz helyre"
2011. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem amúgy bármi lehet az. De most komolyan, a te fejedben dől el, hogy mi a tökéletes, én már megtapasztaltam azt az érzést, amikor rádöbbensz, hogy valami tökéletes, úgy, ahogy van, és sehogy máshogy nem lenne jó. Amúgy már maga ez az érzés is tökéletes...
2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Sajnos még én sem vagyok tökéletes... hiányzik belőlem a hiba! ;)
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Mi a mérce? Mit nevezhetünk tökéletesnek? A tökéletesség kizárná a fejlődést. Itt a Földön semmi sem tökéletes, mert fejlődőben vgayunk mi is, meg maga a Föld is. Szerintem nincs tökéletesség, mert akkor nem lenne fejlődés, ha nem lenne fejlődés, akkor semminek nem lenne értelme.
2011. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Igaz, a tokeletesseg relativ. De en olyanra gondoltam, mint peldaul az emberi agy, vagy a hopehely. Igaz, az agy sem tokeletes. De a hopehely, a tokeletes felepitese, szerkezete tokeletesse teszi. A vilag meg...sosem lesz, mert sosem lehet tokeletes...
2011. máj. 2. 21:13
 16/56 anonim ***** válasza:

Persze! 1 dolog tökéletes: az abszolut 0 fok:‒273,15 °C,ennél hidegebb sehol sem lehet az egész világegyetemben.

Semmi más nem tökéletes. Nincs tökéletesen fekete sem. A fekete lyuk sem teljesen fekete. Vagy még talán a világegyetem is tökéletes. Azaz tökéletesen végtelen és végtelen hosszú idelye létezik. Habár ezt nem tudom se alátámasztani, se megcáfolni.

Örülök, ha segíthettem!

2011. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
szerintem a világegyetem tökéletes és gyönyörű. és minden tökéletes ami rajta van, még ha nem is tűnik annak.
2011. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
A hópehely, a falevél, az univerzum... :)
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

Eh... idáig senki sem értett hozzá.

Azért ez szomorú.


Tökéletes dolgok: szupravezetés, szuperfolyékonyság - ezek léteznek.

Abszolút fekete test - ezt inkább csak közelíteni lehet, bár azt nagyon jól.


Relatív tökéletesség pedig nincs. A "nekem tökéletes" az csak egy szófordulat. Kicsit megpiszkálva kiderül, hogy neked sem tökéletes (mivel létezik annál jobb is) - esetleg csak nagyon jó.

2011. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

Kedves előző :) tegnap 22:15-vagyok.

Erről a kettőről még nem is hallottam, mindig van mit tanulni. De szerintem a 0 kelvin is elég tökéletes, valamint maga a világegyetem mérete és kora.

2011. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!