Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom ki lehet. Egyszer...

Nem tudom ki lehet. Egyszer az álmomban megjelent egy nagyon szép lány akit sohasem láttam még de tökéletes volt. Szerintetek létezik ő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszer álmodtam a külsőre tökéletes pasival, de rájöttem, hogy olyan nincs. Szerelmes lettem egy álomképbe, de már kinőttem ezt.

A válaszom: nem, nem létezik, majd találsz valakit, aki Számodra az lesz.

2011. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valahol azt olvastam, hogy külsőre csak olyan emberekkel álmodhatsz akikkel már találkoztál! Lehet, hogy ez csak annyi volt, hogy elment melletted az utcán!

Hát nem tudom, hogy igaz-e, de lehet valami valóságalapja! :)

2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

2. válaszolónak: Ha láttam volna valamikor szerintem feltünt volna, de az igaz hogy nagyon ismerős volt, és beszéltem is vele az álmomban,és nemcsak külsőleg volt rendben:D

2011. máj. 16. 19:03
 4/13 skarma ***** válasza:
100%
Valójában a belső szépségeket láttad, a külsőjére kivetítve. Létezik ez a lány, de lehet hogy nem külsőleg olyan gyönyörű, hanem belsőleg, de hidd el, az az érték. Keresd csak, és megtalálod! Sok sikert!
2011. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem félig létezik félig nem. Valahol láttad már az is lehet hogy csak a fejét láttad és hozzáképzelted a többit. Szerintem a szerelemre vágyakozol és ki kellett találnod valakit akibe szerelmes lehetsz. Nekem is volt már ilyen. De nekem nem a tökéletessége volt feltűnő hanem az ahogy törődött velem. És én nem belé lettem szereslmes, hanem a viselkedésébe. Te emlékszel az arcára és mindenére? Kinézetileg? Vagy csak arra hogy tökéletes volt? 13/L
2011. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyából emlékszek rá milyen volt és összességében tetszett mindene, beleértve a viselkedése meg minden.
2011. máj. 16. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen. Te is a viselkedésébe szerettél bele.(szerintem biztos.) Várjunk. Eggyeltalán beleszerettél?
2011. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szerettem bele. Talán csak megtetszett. :)
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
És a kérdező beleszeretett?
2011. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!