Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik ez a lány, vagy csak...

Létezik ez a lány, vagy csak egy jelkép?

Figyelt kérdés

2x álmodtam erről a lányról, vagyis inkább nő volt. Az elsőben követett, s tudtam, hogy szeret engem, s csak velem képes boldog lenni, s én jelentek számára mindent. Ez viszont nálam rá nem volt igaz.

És néhány napja megint álmodtam róla, hogy van egy 18 éves lánya, akit nem szeret. És régebben élt egy orvos, aki megérezte, hogy valaki szerelemből fog gyereket szülni, ezért felment Pestre, ahol találkozott a nővel. És gyerekük született. De aztán az orvos nem volt sehol, s a nő nem szerette a lányát.

Olyan érzésem van, mintha úgymond ez a múlt lenne, vagyh.

De nem biztos.. Szerintetek ez a nő tényleg él?


2011. máj. 17. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez a Barátok Közt 514367543 epizódjának rövid ismertetője? Elég katyvasz, nem igazán értem.
2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem lehet, hogy szeretethiányod van? Mármint, hogy nagyon szeretnél boldog lenni, kapcsolatban lenni, szeretni egy lányt? Lehet a tudatalattid az álmaidon keresztül ezt vetíti ki.
2011. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Dien, te minden kérdésnél ott rontod a levegőt?
2011. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

azt olvastam,hogy CSAK olyan arccal álmodunk,akit már láttunk...akár 1 mpre is.


14/L

2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg élhet ez a nő, sőt, valószínűleg tényleg létezik, de ember legyen a talpán, aki kideríti, ki ő és hol lakik.Ez talán nem is fontos...A kollektív tudat révén bárkire ráhangolódhatunk, olyasmi ez, mint a telepátia.Hogy miért pont hozzád jutott el ez az információ, az még rejtély.Ha fontos dolog a számodra, akkor előbb-utóbb a valóságban is találkozni fogsz azzal a nővel, vagy megtudod valahonnan, ki ő, vagy ki volt valaha.
2011. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem létezik! A fejedben… a gondolatoknak pedig teremtő erejük van. Ki tudja…
2011. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
15:08 PROBLEM?
2011. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Létezik. Kovács Áginak hívják, ismerősöm fészbukon.
2011. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És szőke hajú, kék szemű, szeplős és orvos?
2011. máj. 21. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
VV SZANDIKA
2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!